17-23 Mayıs haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
17.05.2021 11:35

17-23 Mayıs haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 17 - 23 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 17-23 Mayıs haftalık burç yorumları

KOÇ: Bir yandan kazançlarınıza odaklanırken, diğer yandan da aşk ve çocukla ilgili konular aklınızı meşgul ediyor. Sosyal çevrenizden gelen destekle kazançlarınız artacak. Büyüklerinizle güç mücadelesine girmeyin.

BOĞA: Hafta genelinde kendinizle ilgileneceksiniz. Bakım, yenilikler yapma isteği yüksek. Kazançlarınızla ilgili konularda aklınız ve hislerinizin uyumlu hareket etmesiyle doğru açılımlar yapma fırsatı mevcut.

İKİZLER: Perşembe akşamına kadar daha içe dönük olsanız da sonrasında ön plana çıkmak isteyeceksiniz. Yeni anlaşmalar, flörtler ve başlangıçlar için adımlar atabilirsiniz. Eş veya ortakla uyum sorununa dikkat!

YENGEÇ: Maneviyata dönük ve daha spiritüel olacağınız bir dönemdesiniz. Kariyeriniz veya hayatınızdaki konumunuzla ilgili kısa vadeli hayallerinizin gerçek olabileceği bir hafta. Eşin büyükleriyle anlaşmazlık çıkabilir.

ASLAN: Hafta başında sosyal ve ön planda olmak isteyeceksiniz. Çarşamba gününden itibaren kariyerinizle ilgilenmeniz gerekecek. Sevdiğinizle iletişimde hayal kırıklıkları ve anlaşmazlıklar çıkabilir. Fazla hırs iyi değildir.

BAŞAK: Ailenizden gelen ani tepkiler neticesinde kariyerinizle ilgili yol alabilirsiniz. Duygularınızı abartma eğiliminde olduğunuzu bilerek daha akılcı davranmayı denemelisiniz. Alacağınız sorumlulukla zirveye çıkabilirsiniz.

TERAZİ: Ticari ortaklık yapanlar akıl ve kalp sesini dengeleyerek sorunları aşabilirler. Geçmişten gelen bir ödemeyi yaparak rahatlayabilirsiniz. Bekarlar aşkla ilgili duyguları uç noktalarda yaşama eğiliminde olacaklar.

AKREP: Bazı bekar akrepler yakın çevrelerinden ayrıldıkları kişiyle daha ciddi olarak yeniden başlayabilirler. Ailenizden büyüklerin de desteğiyle ek kazançlarınızda artış olabilir. Ya da doğrudan maddi destek yapabilirler.

YAY: Çalışma hayatınızla ilgili gelişecek, geçmiş hatalarınızdan kaynaklı sorunu aşarak ilerleyeceksiniz. Duygularınızı abartma eğiliminde olduğunuz için akılla hareket etmek yararlı olacak. Sorumluluk alırsanız, ödül sizin.

OĞLAK: Evlilik ve ortaklı işler konusunda hırs yapacaksınız. Ancak her şey dozunda güzeldir. Evliler eşlerinin dışarıda fazla vakit geçirmesi nedeniyle tartışabilirler. Sorumluluk aldığınız işlerin maddi karşılığını alacaksınız.

KOVA: Geçmişte yaptığınız iyiliklerin karşılığını alacağınız bir hafta. Günlük hayattaki bazı sorumluluklar ağır gelebilir. Ortağınız veya eşinizle anlaşmak zor olacak. Ailenizden gelecek maddi destek ise, sizi motive edecek.

BALIK: Bu hafta itibarıyla Temmuz ayının sonuna kadar bolluk ve şans sizinle olacak. Yaratıcılık gerektiren işler yapanlar, müthiş eserler üretebilirler. Yakın çevreyle iletişimin bol olacağı hareketli bir dönemdesiniz.

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.Yeni Yenikadın Haberleri

  • Evde gıda israfını birkaç basit önlemle engelleyinEvde gıda israfını birkaç basit önlemle engelleyin

    Günümüzde hızla artış gösteren dünya nüfusu ve buna paralel olarak artan gıda ihtiyacı, doğal kaynakları dikkatli kullanmayı daha da önemli hale getiriyor. Oysa pek çoğumuzun, belki farkında bile olmadan yaptığı gıda israfı, geleceğe ve sürdürülebilir bir yaşamın kaynaklarına yönelik israfın habercisi konumunda yer alıyor. Bu durumun önüne geçmek için evlerde birkaç uygulamaya dikkat etmek yeterli oluyor.