16-22 Mart haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.03.2020 10:17

16-22 Mart haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 16-22 Mart haftalık burç yorumları

KOÇ: Perşembe gününe kadar daha içe dönük iken; cumadan itibaren kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir hafta. Bazı konularda yanıldığınızı fark edip, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Evliliklerin özellikle sınanacağı zamanlar. Ortak iş yapanlar da ortaklığı ve anlaşmaları bozabilirler. Dikkat!

BOĞA: İnziva moduna gireceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla veya çalışanlarınızla problem yaşayabilirsiniz. Fiziksel olarak değişim ve yenilikler denemek için güzel bir dönem. Maddi gelirlerinizdeki artışla yüzünüz gülecek. Başkalarının ne dediğini fazla kafanıza takmayın.

İKİZLER: Aktif ve sosyal olacaksınız. Evliliğinizde duygu anlamında, gereğinden fazla kendinizi adadığınızı fark edip üzülebilirsiniz. Tam da bu nedenlerle artık; biz varız ama, ben de önemliyim ve varım demelisiniz. Uzun süredir emek verdiğiniz işlerin, maddi karşılığını alma zamanı geldi.

YENGEÇ: Hafta başı konumunuza ve genel hayat kalitenize odaklanırken; hafta sonu eğitim, yolculuk konularına odaklanacaksınız. Bir süredir sorunlu giden evliliklerde, kariyer sorunlarının da eklenmesiyle, hafta sonu öfke patlamalarına neden olabilir ve ayrılığa kadar gidebilir.

ASLAN: Hukuk, eğitim, yurtdışı işleri ön planda olacak. Bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yanlış arkadaşlara emek verdiğinizi anlayarak üzülebilirsiniz. Sorumluluklarınıza odaklanabileceksiniz. İnsanlara empatiyle yaklaşacak ve onların davranış nedenlerini anlayarak sorunları aşabileceksiniz.

BAŞAK: Evlilik ve ortaklıklara yoğunlaşacağınız bir hafta. Çocuğunuzla ilgili bir problem nedeniyle eşinizle gerilim yaşayabilirsiniz. Sakin kalabilmek önemli. Hukuk, eğitim, yurt dışı bağlantılı iş yapanların kazançlarında artış olabilir. Sorumluluk aldığınız konularda isteğinize ulaşabilirsiniz.

TERAZİ: Ayak ve bacak sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Aile içinde çıkan sorunlar büyüyebilir, dikkatli ve sakin olmakta yarar var. Sahnede çalışanlar için, şehir dışı ve yurt dışı bağlantı yapma fırsatı mevcut. Hafta sonu bekarlar sevgilileriyle, evliler çocuklarıyla vakit geçirmeyi tercih edecekler.

AKREP: Aile, çocuk ve hobiler ön planda. Bekarlar haftanın ilk yarısında sevgilileriyle vakit geçirirken, ikinci yarısında ailelerine odaklanacaklar. Kardeş veya yakın arkadaş yüzünden eşle tartışma riskine dikkat. Emlak yatırımı yapmak isteyenler bu hafta anlaşarak, imza atabilirler.

YAY: Aile ve kardeşlerinizle bolca vakit geçirebilirsiniz. Duygu ile düşünce dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Ancak mantıklı hareket ederseniz istediğinizi elde edebilirsiniz. Ortaklı ticaret yapanlar için yeni sözleşme yapma şansı yüksek. Böylece maddi sorunlarınız düzelebilir.

OĞLAK: Maddi kazançlarınıza yoğunlaşacaksınız. Aklınızla hisleriniz çelişebilir. Sorumluluklarınıza karşın, getirinin düşük olması nedeniyle işten ayrılarak, yeni bir iş anlaşması yapabilirsiniz. Sorumluluk aldığınız her konuda güzel sonuçlar alacaksınız. Eşinizin ailesi yüzünden tartışma çıkabilir.

KOVA: Maddi kazancınız istediğiniz seviyeye çıkabilir. Ancak bazı anlaşmalarınız bozulabilir. Salı gününden itibaren kendinize ve dış görünümünüze odaklanacaksınız. Doğru stratejiyle enerjinizi olumlu kullanabilirsiniz. Kardeş veya yakın çevreniz tarafından destekleneceksiniz.

BALIK: Genel anlamda kendinizle ilgili konulara odaklanacaksınız. Pazar günü evden çıkmak istemeyebilirsiniz. Sevdikleriniz için ekstra masraflar yapabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde aldığınız sorumluluklar sayesinde ilişkiler düzelebilir. Bazı balıklar eşleri veya ortakları tarafından kandırılabilirler.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Astroloji Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'