16-22 Eylül haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
16.09.2019 08:39

16-22 Eylül haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 16-22 Eylül haftalık burç yorumları

KOÇ : Kariyer hayatınızda, sizden üst pozisyondaki kadınlarla sorun yaşayabilirsiniz. Ancak öfke kontrolü yapmayı başarabilirseniz, sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmenizde yarar var. Yurt dışı, hukuk, yolculuk ve eğitim konularında ise; şanslı etkiler devrede.

BOĞA : İçe dönük bir ruh halinde olabilirsiniz. Duygularınızı iyi yönetebilirseniz, eşiniz veya ortak iş yaptığınız insanlarla orta yolu bulabilirsiniz. Bu hafta uzun süredir emek verdiğiniz konuların, meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında, çocuk veya aşk konuları öne çıkabilir.

İKİZLER : Arkadaşlarınızdan aldığınız ilhamla, doğru stratejiyi geliştirerek ve çalışarak, kazancınızı artırabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında; aile, ev, gayrimenkul konuları önem kazanabilir. Düşündükleriniz ve hareketleriniz yanlış anlaşılabilir. Özveriyle emek verdiğiniz konularda başarı gelebilir.

YENGEÇ : Bu hafta hislerinize güvenerek, her konuda kendi şansınızı artırabilirsiniz. Ortağınız veya eşinizle olan ilişkilerinizde; fazla özveri yerine, biraz da kendinizi düşünmeniz yararınıza olabilir. Haftanın ikinci yarısında hayal ettiğiniz konuma kavuşabilir veya istediğiniz yere seyahat edebilirsiniz.

ASLAN : Hafta başında kardeş ve yakın çevre, hafta sonuna doğru ise, maddi değerler ön plana çıkabilir. İç sesinizi dinleyerek hareket ederseniz, isteğinize ulaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru bereketiniz artabilir. Kandırılma, yanılma, hayal kırıklığına uğrama riskine dikkat etmeniz gereken bir dönem.

BAŞAK : Kendinize ve dış görünüşünüze odaklanabilirsiniz. Gelir-gider dengesini sağlamakta zorlanabilirsiniz. Ancak; kalbinizi koyarak emek verdiğiniz işlerin neticesini alabilirsiniz. Yaptığınız hatalar veya sorumluluğunu almadığınız konuların da, sonucunu yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

TERAZİ : İçe dönük olabilir ve geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Hatta yalnız kalmak iyi gelebilir. Bazı anlaşmalarınız son anda bozulabilir. Kardeş veya yakın arkadaşınızın desteği size moral verebilir. Kendini evliliğe adayanlar devam ederken; sorumluluklardan kaçanların evlilik veya ortaklığı bitebilir.

AKREP : Sosyal olacağınız bir hafta. Kadınlarla, maddi konular nedeniyle ani bir sorun yaşayabilirsiniz. Ancak eşiniz veya ortağınızın destek olmasıyla sorunu çözebilirsiniz. Kazançlarınızın artacağı ve bereketli bir dönem olabilir. Bu hafta İlahi korumanın en yüksek olduğu burç sizsiniz.

YAY : Hafta genelinde; eğitim, hukuk, yolculuk konuları öne çıkabilir. İş konusunda duyguları bir kenara bırakmalı ve kadın iş arkadaşlarınızla iyi anlaşmak için çaba göstermelisiniz. Yanlış kararlar alabilir, kandırılabilirsiniz. Eşinizle anlaşmak bu hafta oldukça zor olabilir. Sakin olmakta yarar var.

OĞLAK : Ödemeler, kredi, miras, ameliyat gibi konular haftanın teması olabilir. Kariyer konusunda sorumluluklarını layıkıyla yerine getirenler, bir anda yıldız gibi parlayarak, istedikleri konuma gelebilirler. Haftanın ikinci yarısında; eşler arasında geçmişten günümüze gelen sorunlar, canınızı sıkabilir.

KOVA : Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler ve estetik dokunuşlar yaptırabilirsiniz. Bu hafta istediğiniz güzel sonucu alabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde yanılma riskiniz yüksek olsa da; sonuç itibarıyla, sizin için iyi olan kararı verme şansınız yüksek. İnisiyatif alarak, biraz ben deyip, sahneye çıkma zamanı.

BALIK : Arkadaş çevrenizden onay alamasanız da, kendinizi adadığınız ortaklık veya evlilik konularında güzel adımlar atabilirsiniz. Hafta sonuna doğru karar vermekte zorlanabilir, duygu-mantık dengesini kuramayabilirsiniz. Enerji olarak başka hissedip, dışarıya bunu farklı yansıtabilirsiniz.

Burçlar sadece %20 sonuç verir.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Çağla Şikel ve Defne Samyeli Affetmeyi 12 bin 800 Liraya Öğrendi
  Çağla Şikel ve Defne Samyeli Affetmeyi 12 bin 800 Liraya Öğrendi

  Amerikalı kişisel gelişim uzmanı Dr. John Demartini'nin 'affetmeyi' anlattığı seminerine Defne Samyeli ve Çağla Şıkel de katıldı.

  14.1.2020 16:19
 • Kitap'tan gelinlik tasarlandı
  Kitap'tan gelinlik tasarlandı

  Fethiye'de bulunan Myra Park Friends Yaşam Merkezinde 'Çocuklar Gelinlik Giymesin, Okula Gitsin' projesi kapsamında kitap sayfalarından oluşan gelinlik tasarlanarak tanıtıldı.

  13.1.2020 08:28
 • Kışın vazgeçilmezi balkabağı adeta şifa deposu
  Kışın vazgeçilmezi balkabağı adeta şifa deposu

  Kış aylarının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan balkabağı, çorbadan tatlıya birçok yemekte kullanılıyor. Çok iyi bir beta karoten, lif, kalsiyum, demir, fosfor, potasyum, bakır, magnezyum, A vitamini, C vitamini ve B grubu vitamini kaynağı olan bal kabağının sağlığa pek çok faydası bulunuyor.

  10.1.2020 13:27
 • Nefes Eğitimi denince ilk akla gelen isim: Nevşah Fidan
  Nefes Eğitimi denince ilk akla gelen isim: Nevşah Fidan

  Yeni yıl öncesi Şele Pr 'ın kurucusu arkadaşım Gülay Şele Nevşah Fidan'ın yeni kitabı "Sessizlik Devrimi" için Sultan Sarnıç'ta gerçekleşen etkinliğe davet etti. Nevşah Hanım ile tanışmak; onun moderatörlüğünde Sultan Sarnıcı dolduran yüzlerce kişiyle birlikte klasik müzik eşliğinde meditasyon yapmak muazzam bir deneyimdi.

  8.1.2020 16:02
 • Ünlülerin Bizi Kandırdığının Kanıtı 10 Fotoğrafın Orijinal ve Photoshoplu Hali
  Ünlülerin Bizi Kandırdığının Kanıtı 10 Fotoğrafın Orijinal ve Photoshoplu Hali

  Kafanızda bir güzellik standartı haline gelen ve idolünüz olan ünlünün aslında kendisininin de o güzellik standartlarına sahip olmadığını bilmek sizi şaşırtır mı? Sizden ayrıcalıklı olduğunu düşündüğünüz duruşlar aslında bir photoshop hilesi olabiliyor.

  8.1.2020 12:19