16-22 Ağustos haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
16.08.2021 13:36

16-22 Ağustos haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. 16-22 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 16-22 Ağustos haftalık burç yorumları

KOÇ: Bu hafta duygusal nedenlerle bir tatil yapmak isteyebilirsiniz. Gergin olacağınız bir hafta olduğu için, daha çok empati yapmaya çalışın. Abartılı davranışlar yıkıcı olabilir. En iyisi sakin kalmak ve hatta uzak durmak. İlişkilerde denge ve uyuma odaklanın.

BOĞA: Aşk veya çocukla ilgili gelişmelere odaklanacaksınız. Eşiniz veya ortağınızla bazı ödemeler nedeniyle kriz yaşayabilirsiniz. Gelirlerin değerlendirilmesindeki fikir ayrılıkları da problem olabilir. Ancak akılcı kararlar alarak hedefinize ulaşabilirsiniz.

İKİZLER: Ailenizle ve evinizle ilgileneceksiniz. Bazılarınız emlak alımı yapabilirsiniz. Duygularınızı uç noktalarda yaşayacağınız için abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Ev içi kazalara dikkat etmelisiniz. Kariyerinizle ilgili olarak şans sizden yana.

YENGEÇ: İletişim ve yakın çevre ilişkilerinin yoğun olacağı bir hafta. Şehir içi trafikte, ufak kaza ihtimaline dikkat! Ummadığınız ekstra bir ödeme çıkabilir. Ancak ödemeyi yapabileceksiniz. Yaşça veya konum olarak büyük kişilerle anlaşmakta zorlanacaksınız.

ASLAN: Ön planda olmak isteyecek ve kendinize odaklanacaksınız. Kazançlarınızı tamamen duygusal tatmin için, bolca harcama eğilimindesiniz. Aile içinde geçmişten gelen sorunlar tekrar gündem olabilir. Kısa vadeli hedefinize bu hafta ulaşacaksınız.

BAŞAK: Enerjinizi güçlü bir şekilde yansıtabildiğiniz bir dönemde olsanız da, fiziki olarak daha inziva modunda olmak isteyeceksiniz. Aile içinde kadınlarla geçmişten gelen sorunlar yeniden gün yüzüne çıkabilir. Ancak bu defa çözme ihtimali yüksek görünüyor.

TERAZİ: Aktif olacağınız bir hafta. Bu hafta Venüs'ün burcunuza geçmesiyle, güzelleşmek için bazı adımlar atabilirsiniz. Aşk veya para gelebilir. Ailede veya evinizde çıkabilecek ani krizlere karşı dikkatli olun. İlişkilerde arabozucu kadınlara fırsat vermeyin.

AKREP: Aile içindeki sorumlulukları çözme konusunda destek alacaksınız. Bu hafta düşüncelerinizi abartma eğiliminde olacaksınız. Bu da davranışlarınıza yansıyabilir. Hafta sonu her zamankinden farklı bir enerjide olabilir ve iletişimde uyumu yakalayabilirsiniz.

YAY: Duygusal anlamda öne çıkma arzunuzun yüksek olacağı bir hafta. Evliliklerde eşin akrabaları nedeniyle bir tartışma çıkacak. Olayları büyütme eğiliminin yüksek olması nedeniyle sakin ve politik olmak önem kazanıyor. Yakın çevrenizden şans alacaksınız.

OĞLAK: Arkadaş çevrenizden bir kadınla geçmişten gelen sorunlar gündeme gelecek. Partneriniz de konuya dahil olabilir. Akılcı davranmanız gerekiyor. Yeni tanışacağınız biri bu sorunları aşmada destek verecek. Kısa vadeli amacınıza ulaşarak, fark edileceksiniz.

KOVA: Ortaklı işler ve evlilikle ilgili konular bu haftanın ana teması. Özellikle aile içinde bazı olaylar büyüyebilir. Yakın çevrenizden gelecek ani destekle şans sizden yana olacak. Zorlansanız da sorumluluk aldığınız konularda da emeğinizin karşılığını alacaksınız.

BALIK: Sağlık ve gündelik işleriniz bu haftanın genel konuları. Yoğun tempolu bir süreçtesiniz. Evliler eşlerinin ailesinden bir kadınla tartışabilirler. Eşinizin de karşı tarafın yanında yer alması canınızı sıkabilir. Hafta sonu güzel bir anlaşma yaparak gelirinizi artırabilirsiniz.