15-21 Şubat haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
15.02.2021 14:39

15-21 Şubat haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 15-21 Şubat haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 15-21 Şubat haftalık burç yorumları

KOÇ: Evden çıkmak istemeyeceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal çevrenizin desteğiyle yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu hafta büyüklerinizle olan sorunları çözebileceğiniz bir fırsat var. Bir yandan da kendi duygusal yaralarınızı sarma ya da yeniden kanatma ihtimali size kalmış bir durum.

BOĞA: Oldukça aktif ve sosyal olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Kariyerinizle ilgili ani olaylara açık bir hafta. Akıllı davranan yol alır, öfkeyle kalkan da zararla oturur. Enerjinizi güzel kullanarak kısa vadeli hedefinize ulaşabilirsiniz. Emek verdiğiniz işlerin maddi karşılığını alacağınız bir hafta.

İKİZLER: Kariyerinize ve hayat amacınıza yoğunlaşacağınız bir hafta. Yeniayla birlikte düşündüğünüz her konuda adım atabilirsiniz. Genel anlamda şans yanınızda olacak. Eşiniz veya ortak iş yaptığınız kişiyle bir sorun çıkma ihtimali var. Onu da doğru iletişimle aşabilirsiniz.

YENGEÇ: Uzak akrabalar, eğitim, hukuki konular veya yırt dışı bağlantılı işlerle ilgili gelişmeler ön planda olacak. Bu konularda geçmişte verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Enerjinizi olumlu kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal çevrenizde bir takım ayrışmalar olabilir.

ASLAN: Ödemeler, ek gelirler, miras gibi konularla ilgileneceksiniz. Devam eden rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler. Ortak iş yapanlar kazançlarını artırabilirler. Bekarlar evliliğe adım atabilirler veya bu hafta kadersel eşleriyle tanışabilirler. Kariyerle ilgili ani gelişmelere dikkat!

BAŞAK: Günlük işlerinize, sağlığınıza veya evcil hayvanınıza yoğunlaşacaksınız. Çalışmalarınızın maddi karşılığını alacağınız bir hafta. Yeni bazı anlaşmalar yapabilirsiniz. Yurtdışı, hukuk, eğitim veya uzak akrabalarla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Bekarlar kadersel eşiyle tanışabilir.

TERAZİ: Bekarlar yeni bir aşka yelken açabilirler. Evliler çocuk yapma kararı alabilir veya çocuklarına odaklanabilirler. İki haftalık şanslı bir dönemdesiniz. Yeni başlangıçlar için 22 Şubat sonrasında harekete geçerseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Ani bir ödeme çıkabilir.

AKREP: Bekarlar aşk konularında atak davranacakları bir haftaya giriyorlar. Çocuğu olanlar ise; onlarla daha çok ilgilenmek isteyecekler. Ev alma, değiştirme veya tadilat işleriyle ilgilenebilirsiniz. Ailenizle daha çok zaman geçireceksiniz. Evlilik ve ortaklıklarda ani olaylara dikkat!

YAY: Kardeş ve yakın çevrenizle ilgili konular ön planda. Bekarlar yeni bir aşka başlayabilir. Ticaret, iletişim ve medya üzerine işi olanlar yeni anlaşmalar yapabilirler. Aile içinde duygusal anlamda yaralayıcı gelişmelere dikkat etmelisiniz. Öfke kontrolü yapabilmek önemli.

OĞLAK: Aile içinde sorumluluklar nedeniyle sorunlar çıkabilir. Kazançlarınıza odaklanacaksınız. Bu konuda doğru iletişimle istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Kardeş veya yakın arkadaşınızla ilgilenmek isteseniz de gelişmeler kalp kırıcı olabilir. Aranızı bozmak isteyenlere fırsat vermeyin.

KOVA: Oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Kendinizle ilgileneceksiniz. Bakım veya estetik dokunuşlar yaptırmak isteyebilirsiniz. Ancak 22 Şubat sonrası estetik için daha uygun. Kazançlarınızla ilgili olarak, duygusal davranırsanız canınınız yanabilir.

BALIK: Perşembe gününe kadar fiziken daha içe dönük, ancak duygusal olarak ön planda olmak isteyeceksiniz. Sonrasındaysa kendinizi hayat sahnesine atabilirsiniz. Kazançlarınızla ilgili olarak yöneticinizle ani olaylar gelişebilir. Fevri ve tepkisel değil, akıllıca davranın yeter.

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.

Instagra: astrologaysunkoc