14-20 Ocak Haftası Burç Yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

14-20 Ocak Haftası Burç Yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 14-20 Ocak Haftası Burç Yorumları

KOÇ: Kariyere odaklı bir hafta sizi bekliyor. Tempo yüksek ve yorucu olabilir.Kendi kendinize kuruntu yaparak, dürtüsel davranışlar ve abartılı tepkiler verebilirsiniz. Diş, kemik sağlığına ve başınızı bir yerlere çarpmamaya dikkat edin. Ek gelirler, kredi, miras gibi konularda şans sizden yana.

BOĞA: Haftaya kuruntulu ve dürtüsel bir ruh haliyle başlayabilir, kısır bir döngü içinde hissedebilirsiniz. İşleriniz çok olabilir. Bazılarınız işten ayrılabilir.Ailenize ve yuvanıza odaklanmanız daha iyi olacaktır. Ortağınız veya eşinizden kaynaklı gelir artışı olabilir. Gelen para aynı zamanda bereketli olacaktır.

İKİZLER: Dava açmak, yurt dışı ve eğitim konularını bu hafta ertelemeniz iyi olabilir. Atılacak imzalarda gecikme veya aksamalar söz konusu. Arkadaş çevrenizde de bu hafta dedikodular ve tartışmalar yaşanabilir. Hafta başı eşiniz veya ortağınız, hafta sonuna doğru ise iş veya gündelik yaşamınız size moral verecek.

YENGEÇ: Hafta başı eşiniz veya ortağınızla geçmiş sorunları açarak birbirinizi üzebilirsiniz. Kariyer konularıyla ilgili ani kriz çıkabilir. Hafta ortasından itibaren bekar yengeçler, arkadaş çevrelerinden tanışacakları birisi ile aşka yelken açabilir. Çocuk sahibi olmak isteyen evliler için ise şanslı etkiler devrede.

ASLAN: Günlük hayatta iletişim, medya, elektronik eşyalarınızla veya sözleşmelerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bedenen yorulabilirsiniz. Bekar aslanlar, kariyerli birisiyle yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Çocuk sahibi olmak isteyenler için fırsat olabilir. Yeni bir hobiye başlamak için uygun zamanlar..

BAŞAK: Bekar başaklar sevgililerinden ayrılabilirler. Çocuğu olanlar ise, çocuklarıyla iletişim sorunları olabilir. Genel olarak duygu ile mantık dengesini kurmakta zorlanacağınız bir hafta. Annenizle veya kadın yöneticinizle tartışma yaşayabilirsiniz. Ailenizde ve evinizde huzur bulacaksınız.Bazılarınız ev alabilir.

TERAZİ: Eş veya ortağınızla, kuruntuya dayalı duygular nedeniyle ani sorunlar yaşayabilirsiniz. Aile içinde de eski konular tekrar gündeme gelerek kırıcı tartışmalara, eğer konu uzatılırsa ayrılıklara bile neden olabilir. Kardeş veya yakın çevreniz ise size çok destek verecektir. Duygu-mantık dengesini sağlamak önemli.

AKREP: Yakın çevreniz veya kardeşinizle diyaloglarda sorun yaşayabilirsiniz. Kısa yolculuklarda temkinli olmakta fayda var. İnternet, sosyal medya, ticaret ve sözleşmeler konusunda da aksilikler çıkabilir. Ancak maddi kazançlarınızdaki artış ve gelen paranın bereketli olması yüzünüzü güldürebilir.

YAY: İş sözleşmelerinizde yaşayacağınız gecikmeler kazancınızın düşmesine sebep olabilir. Alacaklarınız gecikebilir. Kendi şansınızı kendiniz yaratarak yeni çözümler üretebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı ticaret, hukuki konularda şans yanınızda.

OĞLAK: Hafta başında kendinizi bitkin, kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kız kardeş veya yakın arkadaşınızla aranızda ani bir gerginlik olabilir.Sosyalleşmek ve kalabalık ortamlarda bulunmak iyi gelecektir.

KOVA: Bir kaç haftadır devam eden kısır döngü hissiniz, bu hafta en üst düzeye çıkabilir. Kariyere ve hayattaki konumunuza odaklanmak kendinizi iyi hissettirebilir.Kardeş veya yakın çevrenizden ani şanslı gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

BALIK: Arkadaş çevrenizde, geçmişten gelen bazı sorunlar nedeniyle kopuşlar olabilir. Bu hafta duygu durumunuzu dengelemekte zorlanabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim ve hukuksal konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

Aysun Köşker Koç

14.1.2019 11:26 [11638925]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.