14-20 Haziran haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
14.06.2021 13:53

14-20 Haziran haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 14-20 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 14-20 Haziran haftalık burç yorumları

KOÇ: İletişimin yoğun, eğitim ve yolculukların gündemde olacağı bir hafta. Her türlü büyük kararlı imzaları ve elektrik aksamlı cihazları alma işini ay sonuna ertelemenizde fayda var. Geçmişte emek verdiğiniz konularda hakedişlerinizi alacaksınız.

BOĞA: Aile içinde ego savaşı nedeniyle öfke patlamasına dikkat etmelisiniz. Dengeyi kurabilmek önemli. Gelirlerinizi artırmaya yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Aniden bir takım yeni anlaşmalar yapma şansı var. Ancak sorumluluklarınız artabilir.

İKİZLER: Tamamen kendinize odaklandığınız bir dönemin son haftasındasınız. İletişim kurmakta zorlanacağınızı, internet sorunlarının üst seviyede olacağını söyleyebiliriz. Verilerinizi de yedeklemeniz iyi olacaktır. Yarım kalan işleri tamamlamak için ideal bir hafta.

YENGEÇ: Maneviyat veya spiritüel konulara yoğunlaşacaksınız. Evden çıkmak istemeyebilirsiniz. Çalışanlar iş arkadaşlarıyla uyumu yakalarken, evliler de eşleriyle geçmişten gelen sorunlarını çözebilirler. Yaşça büyüklerle anlaşmak ve iletişim kurmak zor olacak.

ASLAN: Yaşam enerjinizi güçlü bir şekilde gösterebileceğiniz bir buçuk aylık döneme girmiş bulunuyorsunuz. Özellikle bu hafta çok ön planda olmak isteyeceksiniz. Eşiniz veya ortağınız tarafından duygusal anlamda baskı görebilirsiniz. Dikkat!

BAŞAK: Kariyerinize ve hayattaki konumunuza odaklanacaksınız. Bekarlar sosyal çevrelerinden tanıdıkları biriyle evliliğe dönük, şanslı bir ilişkiye başlayabilirler. Bazı başaklarsa, çevrelerinden alacakları destekle gelirlerini artırabilecekler.

TERAZİ: Yurtdışı, eğitim, hukuk, yolculuk, uzak akrabalarla ilgili konulara yoğunlaşacağınız bir hafta. Günlük hayatta aldanmaya ve kandırılmaya müsait enerjiler yüksek. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler kapıda. Bazı evlilik ve ortaklıklarda geçmişten gelen hesaplaşmalar olacaktır.

AKREP: Ödeme, kredi, miras gibi konularla ilgileneceksiniz. Bazı akrepler bir operasyon geçirebilirler. İlahi destekle sonuç iyi olacaktır. Eğitim, hukuk ve yurtdışı bağlantılı konularda da güzel sonuçlar alacaksınız. Kariyerinizde liderlik yaparak ön plana çıkmak isteyeceksiniz.

YAY: Evlilik ve ortak projelere yoğunlaşacaksınız. Aniden gelen bir şansla kısa vadeli amacınıza ulaşabilirsiniz. Ancak gelen fırsatı emek vererek taçlandırmanız gerekiyor. Emlak ve ailenizle ilgili konularda bazı yanılgılara düşebilirsiniz. Ben değil, biz diyeceksiniz.

OĞLAK: Günlük rutinler, sağlık veya evcil hayvanla ilgili konular haftanın ana teması. Ani ve dürtüsel tepkiler verme riskiniz yüksek. Bunun neticesinden olaylar kontrol dışında büyüyebilir. Geçmişte yaptığınız iyiliklerinse, bu hafta karşılığını alacaksınız.

KOVA: Hafta genelinde aileniz, eviniz veya emlak işleriyle ilgileneceksiniz. Hafta sonuysa; bekarlar sevgilileriyle, evliler de çocuklarına konsantre olacaklar. Duygularınızı öfke patlaması halinde ifade edebilirsiniz. Kariyeriniz nedeniyle aile içinde sorun çıkabilir.

BALIK: Aileniz, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgileneceksiniz. Aldanmaya, kandırılmaya müsait bir dönemdesiniz. Olaylara karşı tepkilerinizi abartma eğiliminde olacağınız için, öfke kontrolüne dikkat etmenizde yarar var. Zehirlenme riskine dikkat!

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: astrologaysunkoc