14-20 Eylül haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
14.09.2020 11:07

14-20 Eylül haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 14-20 Eylül haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 14-20 Eylül haftalık burç yorumları

KOÇ: Günlük işler ve sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Bu hafta başkalarının sizin dış görünüş ve kariyerinizle ilgili olarak ne düşündüğünü, fazlaca kafanıza takma ihtimaliniz var. Unutmayın önemli olan sizin düşünceniz. Büyüklerle güç mücadelesine girmeniz iyi olmayacağı için alttan almakta yarar var.

BOĞA: Aşk, çocuk ve hobilerinize yönelebilirsiniz. Bu konularda yeni başlangıçlar düşünüyorsanız,perşembe akşamından itibaren harekete geçebilirsiniz. Yaşayacağınız bir tartışma gereksiz büyüyerek, can sıkıcı ve kırıcı bir hal alabilir. Dikkat. Haftanın ikinci yarısı kariyer hedefinize ulaşabilirsiniz.

İKİZLER: Hafta başı aşk ve çocuk, kalanında ise; tüm aile ve evinizle ilgileneceksiniz. Uzak akrabalarınızla aniden bir duygusal kriz yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili bazı konularda yanıldığınızı fark edebilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki bir kadın nedeniyle gruplaşma yaşanılabilir. Emlak yatırımı yapabilirsiniz.

YENGEÇ: Haftanın ilk yarısında ailenize, evinize odaklanacaksınız. İkinci yarısında ise; kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Ticaret, iletişim, medya işlerine yönelebilir, elektronik cihaz veya araba satın alabilirsiniz. Bazı sözlerin abartılarak yanlış anlaşılması canınızı sıkabilir.

ASLAN: Maddi kazançlarınız haftanın ana teması. Emek verdiğiniz işlerin anlaşmasını yaparak gelir elde edebilirsiniz. Perşembe akşamüstünden itibaren, gelirlerinizle ilgili planlarınızı uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Aşk, çocuk ve arkadaş çevrenizle ilgili zorlayıcı gelişmeler olabilir.

BAŞAK: Perşembe günü burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile; hedeflediğiniz her konuyla ilgili adım atabilirsiniz. Duygular ile tepkisel davranmak yerine, akılcı ve düşünerek davranmak sizin yararınıza olacak. Yeni anlaşmalar yaparak istediğiniz konuma ulaşabilirsiniz. Önemli olan doğru kararla harekete geçmek.

TERAZİ: Geçmişi düşünebilir, manevi veya spiritüel konulara yönelebilirsiniz. Akrabalarınızla geçmişten gelen sorunlar tekrar gündeminiz olabilir. Bazı konularda yanıldığınızı görebilir, zorlansanız da problemleri çözebilirsiniz. Lüksünüz için gereğinden fazla harcama yapabilirsiniz.

AKREP: Daha aktif ve sosyal olacağınız bir hafta. Güzelliğiniz için lüks alışverişler yapabilirsiniz. Alacaklar ve ödemelerle ilgili bazı aksaklıklar çıksa da, sorunu çözebileceksiniz. Yakın çevrenizdeki büyüklerinizle güç mücadelesine girebilirsiniz, tartışma kalp kırıcı boyuta varmasa iyi olur.

YAY: Kariyerinize, hayatınızdaki konumunuza yoğunlaşacaksınız. Eşiniz veya ortağınızla maddiyat nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında ise; eğitim, hukuk ve yurt dışı bağlantılı işlerle ilgileneceksiniz. Bazı aksilikler çıkma ihtimali olsa da; akılcı hareket ederek engeli aşabilirsiniz.

OĞLAK: Hukuk, eğitim, yurt dışı ve turizmle ilgili işleri olanlar; geçmişte yaptıkları çalışmalar neticesinde, bu hafta sektörlerinde tanınan ve saygın bir konuma gelebilirler. Cumadan itibaren yeni adımlar atabilirler. Baş vurması ve ağrıları ile kemiklerin kırılma riski nedeniyle; daha dikkatli olmakta fayda var.

KOVA: Ödeme, kredi, miras ve ek gelirlerle yoğun olarak ilgileneceğiniz bir hafta. Bu konularda bir harekete geçmek için cuma günü ve sonrasını beklemek daha iyi. Duygularınızla hareket ederseniz doğru karar alamayacağınız için, akılcı hareket etmek ve ani tepkiler vermemek gerekiyor.

BALIK: Evlilik ve ortak projelere odaklanacağınız bir hafta. Özellikle ailenizin de desteğiyle güzel adımlar atabilirsiniz. Çalışma hayatı olanlar, bir kadının da desteğiyle amaçlarına ulaşabilirler. Çevrenizden gelecek beklenmedik maddi destekle keyfiniz yerine gelebilir. Büyüklerinizle güç mücadelesine girmeyin.

Instagram : astrologaysunkoc

Not: Unutmayın ki; doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece % 20 sonuç verir. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyun.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Astroloji Haberleri

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 28 Eylül - 4 Ekim haftalık burç yorumlarıhaftasında burçları neler bekliyor?

 • Her adet dönemi öncesi kabus yaşıyorsanız dikkat!Her adet dönemi öncesi kabus yaşıyorsanız dikkat!

  Adet dönemi her kadın için zordur ancak bazı kadınlar için tam bir kabusa dönüşebilir. Adet öncesinde fiziksel ve duygusal olarak büyük bir yıkıma uğrayan, depresyona giren ve hatta intiharı düşünen birçok kadın vardır.

 • Online eğitim için ebeveynlere 15 öneriOnline eğitim için ebeveynlere 15 öneri

  2020-2021 eğitim-öğretim hayatı başladı. COVID-19 nedeniyle milyonlarca çocuk ve gencin eğitim öğretim yaşamı bir süre daha uzaktan devam edecek.

 • Sütyenlerin deforme olması nasıl engelenir?Sütyenlerin deforme olması nasıl engelenir?

  Yumuşak dokusu nedeniyle kolayca deforme olan sütyenler, kadınların iç çamaşırında en çok sorun yaşadıkları konular arasında yer alıyor.

 • 10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi

  Toplumun temel taşı olan ailenin sağlam ve güçlü temeller üzerinde kurulması gerektiğini vurgulayan Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, "Son Sığınak Aile" kitabında 10 maddelik "Evlilikte Niyet Sözleşmesi"ne yer verdi.