14-20 Ekim haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
14.10.2019 08:52

14-20 Ekim haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 14-20 Ekim haftalık burç yorumları

KOÇ : Duygu ve mantık dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Evlilik veya ortaklıkla ilgili konular haftanın ana teması. Bekar koçlar hayallerindeki evliliğe adım atabilirler. İstediğiniz evi alma fırsatı çıkabilir. Kazançlarınız, ani çıkacak bir masraf nedeniyle, geldiği gibi gidebilir, dikkatli olun.

BOĞA : Günlük rutinlerin ön planda olacağı bir hafta. Eşinizin akrabalarıyla sorun yaşayabilirsiniz. Ancak akılcı yaklaşımla hareket etmeyi başarırsanız sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Yolculuğa çıkacak olanlar da aksilikler yaşayabilirler. Dava açmak , yeni bir eğitim için de yanlış zaman.

İKİZLER : Aşk, çocuk, hobiler ön plana çıkabilir. Bilinçaltı ile bilinciniz çatışabilir ve duygularla hareket ederseniz, yanlış kararlar alabilirsiniz. Özellikle eş veya ortak iş yaptığınız insanlarla yaşayacağınız sorunlar nedeniyle, duygusal olarak incinebilirsiniz. Bu hafta bereketiniz bol.

YENGEÇ : Hafta ortasından itibaren aile, ev, gayrimenkul konuları önceliğiniz olabilir. Özellikle evli yengeçler, bencil olmadan biraz da ben demeyi denemeliler. Eşle duygusal anlamda kırıcı gelişmeler yaşanmaması için, fevri değil de biraz stratejik ve akılcı davranmak yerinde olur.

ASLAN : Kardeş ve yakın arkadaş ilişkileri vaktinizi alabilir. Günlük hayatın sorumlulukları ağır gelebilir. Ancak sorumluluklarınızı aldığınız konularda, hak ettiğiniz şeye kavuşabilirsiniz. Duygulara kapılmadan, akılcı hareket etmeniz sizin yararınıza. Gökyüzü bu hafta sizi koruyor.

BAŞAK : Maddi konularla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Çocuğunuzla ilgili konularda alınan sorumluluklar ve emekler sonuç verebilir. Bekarlar sevgilileriyle olan problemleri çözebilir. Yurt dışı, eğitim veya hukuki konular nedeniyle ani masraf çıkabilir. Ailenizden destek alabilirsiniz.

TERAZİ : Dolunayın karşıt burcunuzda olması nedeniyle en çok etkilenenlerdensiniz. Sorunlu olarak devam eden evlilikler bitebilir. Ancak bu durum her iki tarafında hayrına. Duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Özellikle kardeş ve yakın çevrenizin desteğini tam olarak hissedebilirsiniz.

AKREP : İç dünyanıza dönebilir ve maneviyata ağırlık verebilirsiniz. Bekarlar yanlış insanlarla sevgili olabilirler. Karşılarındaki insanın gerçek yüzünü göremeyebilirler. Dikkatli olmalarında fayda var. Çocuğu olanlar; evlatlarınızınsizden bazı konuları gizleme potansiyeli olduğunu bilin.

YAY : Kariyer, statü konuları önceliğiniz olabilir. Maddi imkanlarla ilgili zorluklar devam etse de; sorumluluk aldığınız sürece olumlu gelişmeler söz konusu. Dürtüsel ve duygularla hareket etmek yerine, daha akılcı ve sakin olmak yararlı. Sosyal çevreniz sayesinde bazı anlaşmalar yapabilirsiniz.

OĞLAK : Yurt dışı, eğitim, yolculuk ve hukuk konuları önem kazanabilir. Bu konularla ilgili olarak fiziken de zorlanabilirsiniz. Kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Geçmişte yaptığınız iyilikler önünüze şanslar getirebilir. Sizin için otorite konumundaki insanlarla anlaşmak daha kolay olabilir.

KOVA : Ek gelirler, miras, ameliyatgibi konularla ilgilenebilirsiniz. Bu konudaki gelişmelerle ilgili olarak, ani ve dürtüsel davranma riskine dikkat etmelisiniz. Aniden elinize para geçebilir ve bu parayı hemen başka bir yere aktarabilirsiniz. Kalabalık ortamlar yerine biraz yalnız kalmak iyi gelebilir.

BALIK : İkili ilişkiler ve ortaklı işlerde adalet ve dengeyi daha çok önemseyeceğiniz bir dönem. Duygularla hareket ederseniz hata riskiniz yüksek. Çalışanlar iş hayatıyla ilgili, çalışmayanlar ise hayattaki konumlarıyla ilgili bazı şanslar yakalayabilirler. Olaylarda işin aslının ne olduğunu görmeye çalışın.

Not: Yükselen ve Ay burcunuzu da okuyun. Unutmayın, Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece % 20 sonuç verir. Sevgiyle kalın.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Astroloji Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'