14 - 20 Aralık haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
14.12.2020 13:23

14 - 20 Aralık haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 14 - 20 Aralık haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 14 - 20 Aralık haftalık burç yorumları

KOÇ: Yurt dışı, hukuk, eğitim veya uzak akrabalarınızla ilgili konuların öne çıkacağı bir hafta. Bu konularda adım atabilirsiniz. Yüksek enerjinizi kariyeriniz için uzun zamandır verdiğiniz çabalar için kullanarak, hafta sonu kısa vadeli hedefinize ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız iyiliklerin karşılığını alabilirsiniz.

BOĞA: Ödemeler, ek gelirler haftanın ana teması. Devam eden rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler. Geçmişte yaptığınız güzelliklerin karşılığını alacağınız bir hafta. Bekarlar maddi şartları iyi olan biriyle evliliğe adım atabilirler. Arkadaşlarınızın gerçek yüzünü görmekte zorlanabilirsiniz.

İKİZLER: Evlilik ve ortaklı işlere yoğunlaşacaksınız. Bu konuları tetikleyen Güneş Tutulması ile önümüzdeki altı ay içinde bazı başlangıçlar yapacaksınız. Bekarlar evlenebilir, bazı ikizler burçları yeni ortaklı projelere girebilirler. Sizin için otorite konumundaki kişiyi yanıltma eğiliminde olacaksınız.

YENGEÇ: Günlük rutinlerle ilgileneceksiniz. Sağlığınızla ilgilenmek zorunda da kalabilirsiniz. Uzlaşmacı tavrınızla arkadaş çevrenizdeki problemlerin çözülmesinde öncülük yapabilirsiniz. Duyacağınız bazı yanlış veya kirli haberler kafanızı karıştıracağı için, işin aslını iyice araştırmanızda yarar var.

ASLAN: Aşk veya çocuk konularına yoğunlaşacağınız altı aylık bir dönem bu hafta başlıyor. Bekarlar yeni bir aşka yelken açabilirler. Evliler çocuklarıyla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirler. Bazıları da çocuk sahibi olacaklar. Bu dönem doğru karar alabilmek için, görünenin arkasındakini görmeye çalışın.

BAŞAK: Ailenizle veya emlak konularıyla ilgileneceğiniz bir hafta. Geçmişte yaptığınız hataların bedelini ödeyebilir ya da iyiliklerin ödülünü alabilirsiniz. Evlilik veya ortak işlerinizde bazı gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz ve kafanız karışabilir. Bu hafta bazı sorumluluklarınızdan kaçma eğiliminde olabilirsiniz.

TERAZİ: Kardeş veya yakın çevrenize odaklanacağınız bir hafta. Ticaret yapanlar, medya ve iletişim sektöründe çalışanlar yeni anlaşmalar yapabilirler. Evlilik ve ortaklığınızdaki problemleri çözme fırsatı var. Sağlığınızla ilgili olarak, teşhisi zor bir hormonal hastalığa yakalanabilirsiniz. Dikkat!

AKREP: Kazançlarınıza yoğunlaşacaksınız. Geçmişte verdiğiniz emeklerin karşılığı olarak bazı yeni anlaşmalar yaparak kazancınızı artırabilirsiniz. Kişisel bakımınıza zaman ayıracaksınız. Aşk ilişkilerinde bazı gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz. Çocuğu olanlar onları daha iyi gözlemleyerek anlamaya çalışmalılar.

YAY: Bu hafta burcunuzda gerçekleşecek Güneş Tutulması etkisiyle; her konuda başlangıçlar yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken; adım atmadan önce olaylara çok yönlü bakarak değerlendirme yapmanız ve görünenin arkasındakini görmeye çalışmanız olacak. Kariyerinizle ilgili yanlış yere emek verdiğinizi fark edebilirsiniz.

OĞLAK: Daha içe dönük olacağınız bir dönem. Geçmişte yaptığınız iyiliklerin ödülünü alabilir, hataların ise bedeli ile karşılaşabilirsiniz. Kardeş veya yakın çevrenizle aranızdaki sorunlu konuları doğru bir iletişimle, hafta sonuna doğru çözebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden yeni bir eş adayıyla tanışabilirsiniz.

KOVA: Sosyal olmak isteyeceğiniz bir hafta. Bazı kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Bekarlar, kariyer sahibi biriyle, evliliğe dönük şanslı bir adım atabilirler. Geçmişte ektiklerinizi biçeceğiniz bir hafta. Kendinizle ilgili bazı gerçekleri görmeniz zor olacağı için, kendinize dışardan bakmayı deneyin.

BALIK: Bu hafta kariyer evinizde olacak tutulma ile; uzun zamandır emek verdiğiniz konularda adım atabilirsiniz. Bu adımları atarken; olayları her yönden değerlendirerek, her şeyi kafanızda netleştirerek hareket ederseniz başarıyı yakalarsınız. Ortak olmak isteyerek tanışacağınız kişi mevcut durumunuzu da kaybettirebilir. Dikkat!

Instagram: astrologaysunkoc

Not: Unutmayın ki; doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece % 20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.