13-19 Mayıs Haftası Burç Yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
13.05.2019 15:26

13-19 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 13-19 Mayıs Haftası Burç Yorumları

KOÇ : Duygu ile mantık dengesini kurmakta zorlanacağınız bir hafta. Eğitim, hukuk veya yurt dışı ile ilgili konularda çıkabilecek ani sorunlar nedeniyle maddi kayba uğrayabilirsiniz. Bekar koçlar iş ortamında veya günlük hayatta tanışacakları insanla yeni bir ilişkiye adım atabilirler.

BOĞA : Kariyerinizde veya statünüzde, sorumluluğundan kaçtığınız konular bitişlere neden olabilir. Ancak duygu kontrolünüzü sağlarsanız sorunu çözebilirsiniz.Ailenizle ve kardeşlerinizle vakit geçirmek iyi gelebilir. Ummadığınız yerden, bir kadın vesilesiyle gelecek para yüzünüzü güldürebilir.

İKİZLER : Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Aile içindeki kadınlarla ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Akılcı davranarak ve gerekli sorumlulukları alarak olaylar büyümeden çözebilirsiniz. Eşiniz veya ortağınızdan kaynaklı gelirlerde atış olabilir. Ancak abartılı para harcama isteğine dikkat.

YENGEÇ : Arkadaşlarınızla görüşmek ve bolca gezmek isteyebilirsiniz. Kız kardeş veya yakın kız arkadaşınızla kadersel bazı olumsuzluklar yaşayacaksınız. Ancak duygusal değil de, akılcı davranarak krizi aşabilirsiniz. Çalışma ve günlük hayatta ise şanslı ve bereketlisiniz.

ASLAN : Kariyer ve konumunuza odaklanacağınız bir hafta. Yoğun tempolu bir hafta sizi bekliyor. Sorumluluğunu aldığınız konularda istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Eklem ve kemik ile akciğer sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Kadınlardan gelecek destek ile kazancınızda artış olabilir.

BAŞAK : Yeni bir eğitim, hukuki veya yurt dışı le ilgili konular bu haftanın ana teması. Abartılı davranışlara dikkat etmelisiniz. Olaylar büyüyebilir. Sevgilisi olanlar bu haftaki dolunayla ayrılabilirler. Beklemediğiniz yerden, aileden bir kadın aracılığıyla gelecek maddi kazanç ile rahatlayabilirsiniz.

TERAZİ : Aile ve ev konularında yaşanacaklar kadersel olaylar olacak. Kendi kendinizi kandırmaya çalışabilirsiniz. Ancak olayları akışına bırakmak ve akılcı davranmak en doğrusu. Kardeşlerinizle maddi konularda kriz yaşasanız da, araya giren bir kadın sorunların çözülmesini sağlayabilir.

AKREP : Evlilik ve ortaklıkla ilgili olaylar bu haftanın konusu. Özellikle çalışma hayatındaki kadınlar bu hafta hemcinslerinden gelen destekle istedikleri kazanca ulaşabilirler. Bazı bekar akrepler evlilik teklifi alabilirler. Kredi, miras gibi konular kadın desteğiyle çözülebilir. Fazla harcama yapmayın.

YAY : Günlük rutin işler ve sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Yurt dışı, hukuk ve eğitimle ilgili konularda kadınlardan destek alabilirsiniz. Kazancınızı elde etmek için yoğun çaba göstermeniz gerekebilir. Bekar yaylar kendilerine yabancı kültürden birisiyle aniden yeni bir aşka yelken açabilirler.

OĞLAK : Aile ve evinizle ilgilenebilirsiniz. Kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Ancak sorumluluklarınızı yerine getirmekten kaynaklanan bu yorgunluk tatlı bir yorgunluk. El, kol, akciğer ve kemik sağlığına dikkat. Bu hafta sonu bazı bekar oğlaklar yuva kurmak üzere ani bir adım atabilirler.

KOVA : Size karşı otorite konumundaki kadınların eleştirilerine maruz kalabilirsiniz. Duygusal davranırsanız maddi kayıp olabilir. Kardeşleriniz veya yakın arkadaşlarınızla bolca vakit geçirebilirsiniz. Ummadığınız güzel kadersel olaylar yaşayabilirsiniz. Bekarlar yakın çevrelerinden bir ilişki teklifi alabilirler.

BALIK : Maddi kazancınıza odaklanacağınız bir hafta. Arkadaş çevrenizdeki sorunlar bu hafta sizin arabuluculuğunuz sayesinde toparlanabilir. İş nedeniyle tanıştığınız birisiyle ani bir ilişki başlayabilir. Kazancınızda ani bir artış olabilir. Abartılı harcama yapmamaya dikkat etmenizde fayda var.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

Aysun Köşker KoçYeni Yenikadın Haberleri

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.