13-19 Aralık haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
13.12.2021 15:40

13-19 Aralık haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. 13-19 Aralık haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 13-19 Aralık haftalık burç yorumları

KOÇ: Hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerle ilgilenebilirsiniz. Şehir dışına yolculuk yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden tanışacağınız güçlü kişiler sayesinde gelirinizi artırabilirsiniz. Geçmişte ödenmeyen bir borcu bu hafta ödemeniz gerekebilir.

BOĞA: Ödemeler, krediler, miras gibi konular haftanın ana teması. Eşiniz veya ortağınızla geçmişte yaşadığınız sorunlar, yeniden gündeme gelebilir. Kendi hakkınızı da koruyarak orta yolu bulmalısınız. Bu hafta gizli öfke nöbetleri sizi yorabilir.

İKİZLER: Evliliğiniz ya da ortaklığınızla ilgili gelişmeler hafta geneline yayılacak. Eski defterleri açmanın kimseye faydası olmaz. Kariyerinizle ilgili güçlü desteği aldığınız son 10 gündesiniz. Bunu değerlendirmeye çalışmanız sizin için en iyisi olur.

YENGEÇ: Duygularınızla mantığınızı çok güzel dengeleyebileceğiniz bir hafta. Arkadaş çevrenizden bir kadın borç isterse vermemelisiniz. Geri alamayabilirsiniz. Ayrıca çok harcama yapma eğiliminde olacağınız için, kontrollü davranmaya çalışın.

ASLAN: İletişimde çıkacak sorunları büyütmeden, sakince kendinizi ifade etmelisiniz. Spekülatif kazançlarda ( borsa vb. ) yanılma riskinizin yüksek olduğu bir hafta. Hayatınızdaki sorunlu konuları çözme şansınız var. Fazla harcama isteğine dikkat!

BAŞAK: Ailenize ve evinize odaklanacağınız bir hafta. Uzak akrabalar, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili zorlayıcı ve kaçınılmaz olaylar devrede olacak. Çocuğunuz veya sevgiliniz için fazla harcama yapmanız gerekebilir. Sağlığınız yerinde.

TERAZİ: Eşiniz ya da ortağınızla aranızdaki ikilemli konuları, doğru iletişimle çözeceksiniz. Eviniz için yüksek meblağlı alışveriş yapma ihtimaliniz var. Umulmadık bir anda ekstra para gelebilir. Aldığınız sorumluluk kadar hak edişiniz olacak.

AKREP: Araba veya elektronik için fazla harcama yapabilirsiniz. Kadınlardan gelecek destekle her konuyu hızlıca çözebilirsiniz. Bekarsanız yakın çevrenizden biriyle aniden evlilik yoluna çıkabilirsiniz. Geçmiş konuları gündem yapmaktan kaçının.

YAY: Aile içinde ikilemde kaldığınız konuları çözme fırsatınız var. Kazancınızı artıracak bir anlaşma yapabilirsiniz. Geçmişte sorun yaşadığınız kişi veya kişiler bu hafta arkanızdan iş çevirmeye çalışacaklar. Manipülasyona gelmeyin. Olaylar büyür.

OĞLAK: İnziva modunuz bu hafta da devam ediyor. Maddi konularda yanılgıya düşme ve kandırılma ihtimaliniz yüksek. Kendiniz ve bakımınız için fazla harcama yaparak daha büyük hedefinizin süresini uzatmayın. İş arıyorsanız bulma fırsatı var.

KOVA: Faal olacağınız, kalabalık ortamlarda bulunacağınız bir hafta. Kazançlarınızla ilgili problemli konuları; akıl, duygu dengesini kurarak çözeceksiniz. Kardeş, kuzen ve yakın arkadaş ilişkilerinde dengeyi kurmak zor olacak.

BALIK: Hayattaki konumunuzu daha da iyileştirmek için çaba göstereceksiniz. Eşin akrabaları ya da uzak akrabalarla geçmişte sorun olan konular, güçlü bir şekilde bu hafta gündeme gelecek. Kalp sesinizle mantığınızı dengeleyerek durumu yönetebilirsiniz.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: aysunkoc.official