12-18 Temmuz haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
12.07.2021 12:33

12-18 Temmuz haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 12-18 Temmuz haftalık burç yorumları

KOÇ: Bekarlar aniden yeni, tutkulu bir aşka düşebilirler. Çocuğunuzla ilgili de ani gelişmeler olabilir. Özellikle ergen ebeveynleri bu dönem dikkatli olsunlar. Fiziksel ve ruhsal yaralarınızı şifalandırma zamanı. Geçmişte gösterdiğiniz çabaların karşılığını alacaksınız.

BOĞA: Yaşça veya konum olarak büyükler tarafından duygusal anlamda baskılanacaksınız. Bekarlar yeni aşk ilişkilerinde etraflarından destek alamayacaklar. Eviniz, aileniz veya bir emlak işiyle ilgili hayalinizi gerçeğe çevirebilme fırsatı mevcut.

İKİZLER: Kariyerinizle ilgili sorumluluklardan bunalarak, ailenizle ve evinizde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Geçmişte unutulan bir ödemeyi yapmanız gerekecek. Evliler eşleriyle duygusal bağlarını güçlendirecekler. Bir hayaliniz ise, gerçeğe dönüşebilir.

YENGEÇ: Burcunuzda gerçekleşen yeniay etkisiyle; her konuda başlangıç için adım atabilirsiniz. Kendinizi de daha iyi ifade edebileceksiniz. Yakın çevrenizde gelişen bazı ani olaylar moralinizi bozabilir ancak eşinizin desteğiyle bunu da kolayca aşabilirsiniz.

ASLAN: Fiziki olarak evde kalmak isteseniz de, duygusal olarak öne çıkma ihtiyacınız ağır basacak. Coşkuyla zaman geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönem kariyerinizle ilgili konularda, aklınızla değil de, kalbinizin sesiyle hareket ederek hedefinize ulaşabileceksiniz.

BAŞAK: Aktif olacak, sosyal ortamlarda bulunacaksınız. Ancak duygularınızı daha çok içinizde yaşayacaksınız. Yaptığınız iyilikler sayesinde, bereketli bir kazanç elde edecek ve kısa vadeli isteğinizi elde edebileceksiniz. Bazı ani gelişmelere dikkat etmelisiniz.

TERAZİ: Çalışma hayatı olanlar bu hafta güzel anlaşmalar yapabilirler. Sosyal ortamlarda duygusal nedenlerle fazla harcama yapıp, sonrasında da pişman olabilirsiniz. Eşiniz veya ortak iş yaptığınız insanlarla geçmişten gelen sorunları aşma fırsatı var.

AKREP: Yurt dışı, ticari, eğitim veya hukukla ilgili bir konuda anlaşma yapabilirsiniz. Şehirlerarası veya uluslararası bir yolculuk yapabilirsiniz. Evlilik ve ortaklı işlerdeyse; modern ve geleneksel bakış açıları nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Aşk, çocuk veya yaratıcılık gerektiren konularda bir hayaliniz gerçekleşecek.

YAY: Bazı bekar yaylar evlenebilirler. Bu hafta ortak bazı projelerde anlaşma yapmak için de çok uygun. Yakın çevredeki büyükler ile kuşak çatışması şeklinde gerginlik çıkabilir. Sevdiğiniz veya çocuğunuz için çıkacak ekstra ödemeler nedeniyle canınız sıkılabilir.

OĞLAK: Alacak verecekler nedeniyle aile içinde ani gelişmeler olabilir. Kardeşinizden veya yakın arkadaşınızdan beklediğiniz desteği alamamak hayal kırıklığı yaratabilir. Ancak eşiniz veya ortağınızın sizin yanınızda yer alması moralinizi yerine getirecek.

KOVA: Günlük işlerin yoğun olacağı bir dönem. Sağlığınızla da ilgilenmeniz gerekebilir. Kariyeriniz veya kısa vadeli hedefinize akılla hareket ederek ulaşabilirsiniz. Duygusal kararlar sizi yanıltacak. İmajınız veya dış görünüşünüzle ilgili eleştiri alabilirsiniz.

BALIK: Olaylara abartılı duygusal tepkiler verebilirsiniz. Aşk, çocuk, hobiler veya sanatsal aktivitelere yöneleceksiniz. Bazı balıklar bir emlak alırken, bekar olanlardan bazıları da evlenecekler. Hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı da mevcut.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: astrologaysunkoc