12-18 Nisan haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
12.04.2021 11:11

12-18 Nisan haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 12-18 Nisan haftalık burç yorumları

KOÇ: Burcunuzda gerçekleşen yeniayla birlikte, her konuda yeni adımlar atmak için uygun iki haftalık bir dönemdesiniz. Dikkat etmeniz gerekense, elinize geçen maddi değerleri koruyabilmek. Yurtdışı, eğitim, hukuk konularındaki ortaklarınızla sorun çıkma ihtimali var, ancak çözeceksiniz.

BOĞA: Geçmişte ektiklerinizi biçmenizi destekleyecek bir yeniay sizi destekliyor. Kariyerinizle ve statünüzle ilgili konularda dönüşüme ayak uydurursanız, çok büyük bir güç elde edebilirsiniz. Stratejik davranmakta zorlanırsanız yol alamayacağınızı bilin.

İKİZLER: Enerjinizi güçlü bir şekilde kullanabildiğiniz bu dönemde, yeni tanışmalarla kariyerinizle ilgili yeni şanslar elde edebilirsiniz. Sorumluluk aldığınız konularda ektiğinizi biçeceksiniz. Hukuk, eğitim veya yurtdışı bağlantılı konular için yüklü bir ödeme yapabilirsiniz.

YENGEÇ: Sosyal çevrenizden destek alacağınız iki haftalık süreçtesiniz. Aşk ve parayla ilgili konuları takıntı haline getirmeden hareket ederseniz iyi olur. Çalışma arkadaşlarınızla uyumu yakalayacaksınız, ancak onlarla ilgili bazı konularda da yanıldığınızı fark edebilirsiniz.

ASLAN: Kariyerinizi ve konumunuzu geliştirmenizi destekleyecek yeniayla birlikte, evliliğe dönük bir ilişkiye de başlayabilirsiniz. Bir yıldır hedeflediğiniz konuma, önümüzdeki iki hafta içinde gelebilirsiniz. Otoriteyle iyi geçinmeye ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

BAŞAK: Ödemeler, kredi, miras, ek kazançlarla ilgili önemli gelişmelerin olacağı dönemdesiniz. Devam eden rahatsızlığı olanlar başarılı bir operasyon geçirebilirler. Evlilik veya ortaklığınızla ilgili bazı belirsizlikler nedeniyle, güç mücadelesine girebilirsiniz.

TERAZİ: Bekarlar evliliğe adım atabilirler. İş kurmak isteyenler ise; bir ortaklık yapabilirler. Ancak bu konularda aileleri gereken desteği vermeyebilir. Ancak şunu bilmelisiniz ki, bu dönem yapılan evlilik ve ortaklıklar uzun vadeli ve uyumlu devam edecektir.

AKREP: Gündelik işler ve sağlığınızla ilgili gelişmeler söz konusu. Bazı akrepler evcil hayvan edinebilirler. Hasta olanlar sağlığına kavuşabilir. İş arayanlar ise; tam hedeflerindeki olmasa da, yeni bir işe başlayabilirler. Yakın çevreyle ilişkilere dikkat!

YAY: Aşk ve çocukla ilgili gelişmeler ön planda olacak. Bekarlar yeni bir aşka başlarken, evliler de çocuk sahibi olabilirler. Bu olaylar için akılınızdakinden daha çok masraf yapmanız gerekecek. Ortağınız veya eşinizle güç mücadelesine girmeyin.

OĞLAK: İletişim, medya, elektronik sektöründe çalışanlar yeni anlaşmalar yapabilirler.Araba almak isteyenler de bu hafta alabilirler. Çalışma arkadaşlarınızla güç mücadelesine dikkat etmelisiniz. Aileden gelecek parayı bir anda harcama isteğinde olacaksınız.

KOVA: Maddi kazancınızı artıracak sözleşmeler yapacaksınız. Umulmadık eski bir konu için yüklüce bir ödeme elinizden çıkabilir. Sahne ve yaratıcılık gerektiren sektörlerde çalışanlar için bir hayal kırıklığı söz konusu. Her şeye rağmen İlahi korumayı hissedeceksiniz.

BALIK: Doğru stratejiyle kazançlarınızı oldukça artırabilirsiniz. Ailenizle veya eşinizle ilgili bazı konularda yanılabilirsiniz. Olaylara daha gerçekçi bakabilmeniz gerekiyor. Bu dönem sosyal çevrenize vereceğiniz borcu, geri alamayacağınızı bilerek hareket edin.Yeni Yenikadın Haberleri

 • 3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 3 - 9 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

 • Hamur işi ve tatlı isteği depresyon habercisi olabilirHamur işi ve tatlı isteği depresyon habercisi olabilir

  Mevsimsel depresyonun depresyonun bir türü olduğunu belirten uzmanlar, kadınlarda erkeklere oranla daha fazla görüldüğüne dikkat çekiyor. Mevsimsel depresyonun en yaygın belirtilerinin artmış uyku ihtiyacı ile gündüz ağırlık hissi, yorgunluk, halsizlik, baş ağrısı veya başka fiziksel sorunlar, odaklanma ve düşünceyi toparlamakla ilgili sorunlar olduğu kaydediliyor.

 • Ara kanama şikayeti olan kadınlar dikkat! Uzman isim "Muayene şart" diyorAra kanama şikayeti olan kadınlar dikkat! Uzman isim "Muayene şart" diyor

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe Duman, Haberler.com Haber Merkezi'nin Youtube yayınına konuk oldu. Op. Dr. Duman, kadınların gündelik hayatta sıklıkla karşılaştıkları ve akıllarda soru işaretleri yaratan soruları yanıtladı.

 • 26 Nisan - 2 Mayıs haftalık burç yorumları26 Nisan - 2 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 26 Nisan - 2 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

 • Hurma yemeniz için 10 önemli nedenHurma yemeniz için 10 önemli neden

  Ramazan'da sofralarımızdan eksik etmediğimiz hurma liften zengin olmasının yanı sıra potasyum, magnezyum, bakır ve B vitaminleri içeriyor. İçerdiği bu vitamin ve mineraller ile hurma 'tam bir şifa meyvesi' olarak nitelendiriliyor.