11-17 Ocak haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
11.01.2021 11:10

11-17 Ocak haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 11-17 Ocak haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 11-17 Ocak haftalık burç yorumları

KOÇ: Kariyerinizle ilgili bazı yeni adımlar atabilirsiniz. Etrafınızdaki insanların etkisiyle yanılgıya düşebilirsiniz. İyice düşünerek hareket edin. Hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler yapanlar bir anda güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

BOĞA: Genel olarak eğitim, yurtdışı, hukuki işlerle ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Uzak akrabalarla ilgili gelişmeler olabilir.Ani bir para elinize geçebilir. Çalışanlar yöneticileriyle gerginlik yaşayabilirler. Enerjinizi güçlü bir şekilde kullanacağınız bir dönem.

İKİZLER: Ödemeler, ek gelir, miras, ameliyat gibi konular haftanın ana teması. Bu konularda yeni gelişmeler olabilir. Geçmişte alamadığınız bir para aniden gelebilir. Bu dönem tanışacağınız insanlara fazla güvenmeyin.

YENGEÇ: Evlilik ve ortaklı işlere yoğunluk vereceğiniz bir hafta. Bekarlar evliliğe dönük adım atabilirler. Çalışma hayatı olanlar yeni bir ortaklık kurabilirler. Sosyal çevrenizden gelecek destekle güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

ASLAN: Günlük işlerinizle ilgileneceksiniz. Sağlığınızla ilgili bazı tetkikler yaptırabilirsiniz. Kazancınızda beklemediğiniz bir artış olabilir. Evliler eşleriyle gerginlik yaşayabilirler. Ortak iş yapanlar da onlarla tartışabilirler.

BAŞAK: Bekarlar yeni bir sevgi ilişkisine girebilirler. Çocuğu olanların onlarla ilgili yeni bazı girişimleri olabilir. Sağlığınıza daha dikkat etmelisiniz. Yurtdışı, eğitim, hukuk sektörlerinde işleri olanlar, güzel kazanç elde edebilirsiniz.

TERAZİ: Aile veya gayrimenkul işleriyle meşgul olacaksınız. Bu konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Hafta sonundaysa, kardeş veya yakın çevrenizle ilgilenmeniz gerekebilir. Büyüklerinizin baskısına maruz kalabilirsiniz.

AKREP: Haftanın ilk yarısında kardeş veya yakın çevrenizle ilgili bazı konular tekrar sizi meşgul ederken, ikinci yarısında maddi kazançlarınıza odaklanacaksınız. Yeni bir araba veya elektronik cihaz alabilirsiniz. Günlük hayatta aniden kriz çıkabilir.

YAY: Cuma gününe kadar gelirlerinizle ilgileneceksiniz. Sonrasında da kişisel bakımınıza yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Bekarlar bir anda yeni bir aşka yelken açabilirler. Beklemediğiniz bir kazanç elde edebilirsiniz.

OĞLAK: Hafta genelinde kendinizle ilgili işlere yoğunlaşacaksınız. Hafta sonu ise, daha içe dönük olacaksınız. Aniden gelen bir maddi fırsatla ev alabilirsiniz. Bekarlar evliliğe dönük adım atabilirler. Aile büyükleriyle anlaşmak zor olacak.

KOVA: Maddeye değil, manaya odaklanmak isteyeceksiniz. Manevi veya spiritüal konularla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu ise, sosyalleşme ihtiyacında olacaksınız. Kardeş veya yakın çevrenizle bazı krizli durumlar gelişebilir.

BALIK: Aktif olacağınız bir hafta. Bir takım sosyal proje kapsamında girişimlerde bulunabilirsiniz. Geçmişte yerine getirmediğiniz sorumluluklar yüzünden bazı maddi bedeller ödemeniz gerekebilir. Kazancınızda ani bir artış yüzünüzü güldürecek.