107 yaşındaki kadın: Uzun ömrün sırrı evlenmemek Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
5.08.2019 08:22

107 yaşındaki kadın: Uzun ömrün sırrı evlenmemek

ABD'nin New York şehrinde yaşayan Losie Signore, 107. yaş gününü kutladı. Komşuları ile beraber kutlama yapan Signore, uzun yaşamın sırrını soranlara "Hiç evlenmedim, sır bu" diyerek cevap veriyor.

Haber: 107 yaşındaki kadın: Uzun ömrün sırrı evlenmemek

İtalyan kökenli Losie Signore, günü aktif bir şekilde geçirdiğini, dans ettiğini belirtiyor. Hayatı boyunca evlenmeyen Signore, sağlıklı bir besleme programı uyguladığını ve egzersiz yaptığını anlatıyor.

HER YIL DOĞUM GÜNÜ KUTLANIYOR

Losie Signore'nin komşuları, onun 99. yaş gününden bu yana her yıl doğum günü partisi düzenliyor. Bu yıl da kendisi için düzenlenen partide eğlenen Signore, "Kız kardeşim de 'keşke hiç evlenmeseydim' diyor bana" ifadelerini kullandı. Yüzden fazla kişinin katılımı ile gerçekleştirilen doğum günü partisinde keyifli anlar yaşandı.

KARDEŞİ 102 YAŞINDA

Losie Signore'nin kardeşi 102 yaşında. Bu durum uzun yaşamın sırrının biraz da genlerde saklı olduğunu ortaya koyuyor. ABD'nin en yaşlı kadını 114 yaşındaki Alelia Murphy'dir. O da Losie Signore gibi New York'ta yaşıyor.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.