107 yaşındaki kadın: Uzun ömrün sırrı evlenmemek Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
5.08.2019 08:22

107 yaşındaki kadın: Uzun ömrün sırrı evlenmemek

ABD'nin New York şehrinde yaşayan Losie Signore, 107. yaş gününü kutladı. Komşuları ile beraber kutlama yapan Signore, uzun yaşamın sırrını soranlara "Hiç evlenmedim, sır bu" diyerek cevap veriyor.

Haber: 107 yaşındaki kadın: Uzun ömrün sırrı evlenmemek

İtalyan kökenli Losie Signore, günü aktif bir şekilde geçirdiğini, dans ettiğini belirtiyor. Hayatı boyunca evlenmeyen Signore, sağlıklı bir besleme programı uyguladığını ve egzersiz yaptığını anlatıyor.

HER YIL DOĞUM GÜNÜ KUTLANIYOR

Losie Signore'nin komşuları, onun 99. yaş gününden bu yana her yıl doğum günü partisi düzenliyor. Bu yıl da kendisi için düzenlenen partide eğlenen Signore, "Kız kardeşim de 'keşke hiç evlenmeseydim' diyor bana" ifadelerini kullandı. Yüzden fazla kişinin katılımı ile gerçekleştirilen doğum günü partisinde keyifli anlar yaşandı.

KARDEŞİ 102 YAŞINDA

Losie Signore'nin kardeşi 102 yaşında. Bu durum uzun yaşamın sırrının biraz da genlerde saklı olduğunu ortaya koyuyor. ABD'nin en yaşlı kadını 114 yaşındaki Alelia Murphy'dir. O da Losie Signore gibi New York'ta yaşıyor.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'