10-16 Mayıs haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
10.05.2021 12:19

10-16 Mayıs haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 10 - 16 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 10-16 Mayıs haftalık burç yorumları

KOÇ: Kazançlarınızda artış olabilir. Çok harcama yapma eğilimi göstereceksiniz. Büyüklerinizle olan diyalogları geliştirebilirsiniz. Evliliğiniz veya ortak işiniz için verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Bir anda ekstra ödeme çıkabilir.

BOĞA: Pazartesi günü tepkisel davranabilirsiniz. Bu hafta burcunuzda gerçekleşecek yeniay enerjisiyle, her konuda başlangıçlar için adım atabilirsiniz. Geçmişten gelen bir ödeme canınızı sıksa da ödeyip kurtulacak fırsat var.

İKİZLER: Normale göre daha içe dönük olacak, evde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Aşk ve parayla ilgili fırsatlar 3 hafta boyunca karşınıza çıkabilir. Evlilik veya ortaklıkta gelişen sorunu aşma şansı var.

YENGEÇ: Sosyal çevrenizde yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Bazı şanslar yakalayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili bazı anlaşmaların bozulma riskine dikkat. İş arkadaşınızla yaşayacağınız problem buna sebep olabilir.

ASLAN: Kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar için uygun bir hafta. Sevgiliniz veya çocuğunuzla geçmişten beri devam eden bir sorun nedeniyle tekrar zorlanabilirsiniz. Akıllıca davranarak aşabilirsiniz.

BAŞAK: Hukuk, eğitim, yurtdışı, turizmle ilgili konularda bazı yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Evlilik veya ortaklığınızla ilgili dışarıdan bir kadının müdahalesi canınızı sıkabilir. Kariyerinize odaklanmak daha iyi olacak.

TERAZİ: Bu iki haftalık süreçte kredi çekebilir, bir miras işinizi çözebilirsiniz. Devam eden rahatsızlığı olanlar operasyon geçirebilirler. Evlilik veya ortaklıkla ilgili yaraları sarma fırsatı mevcut.

AKREP: Bekarlar evliliğe adım atabilirler. Bazı akrepler ise, evliliklerinde bir takım değişiklikler yapabilirler. Çalışma hayatı olanlar ise; yeni ortak projelere girebilirler. Aldığınız sorumlulukla ek kazanç elde edebilirsiniz.

YAY: Çalışma ve gündelik hayatla ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Hasta olanlar bu hafta iyileşebilirler. Özellikle kısa vadeli hedefinize ulaşma fırsatınız oldukça yüksek.Geçmişte verdiğiniz emekler şansınız olacak.

OĞLAK: Evinizi tadilata sokabilir, yeni bir ev veya gayrimenkul alabilirsiniz. Çok para harcayacaksınız. Arkadaş çevreniz nedeniyle aile içinde ani krizler çıkabilir. Ancak duruma farklı bir yaklaşımla çözüm bulabilirsiniz.

KOVA: Yakın çevre ve iletişim konularının yoğun olduğu bir hafta. Yeni bir araba veya elektronik cihaz alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili geçmişten gelen bazı olaylar, birden soruna sebep olabilir. Çözme fırsatı mevcut.

BALIK: Kazançlarınızla ilgili bazı yeni adımlar atabilirsiniz. İş arayanlar yeni bir işe başlayabilirler. Çalışanlar çalışma arkadaşlarıyla ansızın gelişen bir problemle karşı karşıya kalabilirler. Sorumlulukla hareket eden krizi çözer.

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.Yeni Yenikadın Haberleri

  • Evde gıda israfını birkaç basit önlemle engelleyinEvde gıda israfını birkaç basit önlemle engelleyin

    Günümüzde hızla artış gösteren dünya nüfusu ve buna paralel olarak artan gıda ihtiyacı, doğal kaynakları dikkatli kullanmayı daha da önemli hale getiriyor. Oysa pek çoğumuzun, belki farkında bile olmadan yaptığı gıda israfı, geleceğe ve sürdürülebilir bir yaşamın kaynaklarına yönelik israfın habercisi konumunda yer alıyor. Bu durumun önüne geçmek için evlerde birkaç uygulamaya dikkat etmek yeterli oluyor.