1-7 Mart haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
1.03.2021 13:56

1-7 Mart haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 1-7 Mart haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 1-7 Mart haftalık burç yorumları

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir.

Instagram: astrologaysunkoc

KOÇ: Daha çok yalnız kalmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Evlilikte ve ortaklı işlerde duygularla değil akılla hareket etmeniz gerekiyor. Kadersel temalı zorlayıcı olaylar olabilir. Ancak sorumlukla davrananlar için ödülde var. Sosyal çevrenizin desteğiyle, yeni anlaşmalar söz konusu.

BOĞA: Sosyalleşmek isteyeceğiniz bir dönem. Gruplara aktif katılım yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenmek isteyebilir, diyete başlayabilirsiniz. Eviniz için yapılması gereken ödemeler nedeniyle kazançlarınızı artırmaya çalışmanız iyi olur. Sorumluluk alanlar bunu başaracaklar.

İKİZLER: Hafta başında dışarıdaki işlerinizi çözdükten sonra, kariyerinize yoğunlaşacaksınız. Özellikle haftanın ikinci arısında enerjinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. İş arayanlar iş bulabilirler, değiştirmek isteyenler de yeni bir firmayla anlaşabilirler.

YENGEÇ: Yurtdışı, hukuk ve turizmle ilgili emek verdiğiniz konularda güzel anlaşmalar yapabilirsiniz. Uzak akrabalarınızla görüşebilirsiniz. Bu biraz zorlayıcı olaylar yaşatabilir. Ancak bunun bir sınav olduğunu bilerek, sorumlulukla davranırsanız olumlu sonuç alırsınız.

ASLAN: Kredi, miras ve ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Estetik bir operasyon yaptırabilir veya bir ameliyat olabilirsiniz. Bazı bekarlar şanslı bir evliliğe adım atabilirler. Kardeş veya yakın arkadaşınızla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

BAŞAK: Hafta başında ortaklı işler veya evliliğinizle ilgili konulara yoğunlaşırken, ikinci yarısında sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Duygularınızla aklınızın çelişeceği bir hafta. İç sesinizle ve duygularınızla hareket ederek daha doğru bir karar alabilirsiniz. Verdiğiniz emeklerin karşılığını alacaksınız.

TERAZİ: Hafta genelinde aşk ve çocuk konuları ön planda olacak. Kişiliğinizi zorlayıcı olaylar neticesinde hak ettiğinizi alabileceksiniz. Bu hafta güçlü bir İlahi koruma etkisini yanınızda bulacaksınız. Bekarlar yakın çevrelerinden biriyle evliliğe dönük bir ilişkiye başlayabilirler.

AKREP: Ailenizle , evinizle veya emlak işleriyle ilgileneceğiniz bir hafta. Sizi ilerletmek için bazı zorlayıcı gelişmelerle birlikte, bazı şanslı hak edişler de alacaksınız. Bekarlar sürpriz bir evliliğe dönük aşka adım atabilirler. Beklenmedik bir kazançla yüzünüz gülebilir.

YAY: Ticaret, medya ve iletişim konularına yoğunlaşabilirsiniz. Yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. Kardeş veya yakın çevrenizdeki gelişmelerle ilgilenmeniz gerekebilir. Bu konularda bazı zorlayıcı olayların sizin ilerlemeniz için olacağını bilmelisiniz. Gelen mesaja yoğunlaşın.

OĞLAK: Kendi öz değerinize ve kazançlarınıza odaklanacaksınız. Uzak akraba bir kadınla, maddi nedenlerle birdenbire sorun yaşayabilirsiniz. Bu hafta kişiliğinizi zorlayıcı sınavlar yaşayabilirsiniz. Ancak akılcı ve sorumlulukla hareket edenler güzel fırsatlar yakalayacak.

KOVA: Kendinizle ve gelirlerinizle ilgileneceksiniz. Annesinin devam eden bir rahatsızlığı olanların annesi bir operasyon geçirebilir. Evliler karşı tarafın yeterince fedakar ve özverili olmadığını görebilirler. Ne olursa olsun, pek çok konuda şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.

BALIK: Ön planda olacağınız ve kendinize odaklanacağınız bir hafta. Küçük estetik dokunuşlar ve bakım için uygun bir zaman dilimi. Evliler eşleriyle ani bir kriz yaşayabilirler. Birlikte iş yapanların da ortaklarıyla sorun çıkabilir. Fevri olmadan, sakin hareket ederseniz olayları doğru yönetebilirsiniz.