'Şöhretler Okulu Yarışıyor filmine pastalı kutlama Haberi - yenikadin.com
21.01.2022 19:16

'Şöhretler Okulu Yarışıyor filmine pastalı kutlama

Ajansına bağlı bulunan 350 çocuk için 'Şöhretler Okulu Yarışıyor' filmine imzasını atan Layla Şirin Ajans, filmin başrolünde bulunan 9 çocuk oyuncu ile birlikte film kutlaması yaptı. İşte detaylar...

Haber: 'Şöhretler Okulu Yarışıyor filmine pastalı kutlama
Ajansın kurucusu Leyla Albayrak film kutlamasına özel pasta hazırlatarak, başrol oyuncuları Nisa Sofiya Aksongur, Cemre Demircan, Çınar Yükçeker, Metehan Parıltı, Baran Tuğra Genç, Revna Çolak, Doruk Yılmaz, Beren Şenol ve Ada Şahin ile ajansında kutlama yaptı.Kendilerine özel hazırlanan Şöhretler Okulu Yarışıyor filminin heyecanını yaşayan minik oyuncular, kutlamada birlikte filmi izleyerek vakit geçirdiler.

Layla Şirin Ajans, filmin fikir sahibi olmasının yanı sıra senaryosunu da Adnan Önal ile birlikte yazdı. Adnan Önal aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunda otururken, çekimler CNS Production ile birlikte Layla Şirin Ajans tarafından 12 günde tamamlandı.
.Kaynak: Snob MagazinYeni Magazin Haberleri

 • Aşkım Kapışmak'tan Olay AçıklamalarAşkım Kapışmak'tan Olay Açıklamalar

  Oyuncu ve sunucu Sinan Çalışkanoğlu'nun kurduğu YouTube kanalı KOP-ART TV için hazırlayıp sunduğu  Minibüs program, her hafta birbirinden ünlü konukları ağırlamaya devam ediyor. Sinan Çalışkanoğlu 'nun Minibüs'üne binen, davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak KOP-ART Tv izleyicilerinden ve Çalışkanoğlu'ndan gelen sorulara  yanıt verdi.

 • Nihan Doğan Yıllarca Küs Olduğu Ahmet Çakar'la BarıştıNihan Doğan Yıllarca Küs Olduğu Ahmet Çakar'la Barıştı

  Özgecan Aslan'ın katledilmesinin ardından attığı tweet yüzünden Nihat Doğan'a sert tepki gösteren Ahmet Çakar ile Doğan'ın program sırasında arası bozulmuş ve yıllarca küs kalmışlardı.

 • Yasmin Erbil Yaz Sezonunu Dubai'de AçtıYasmin Erbil Yaz Sezonunu Dubai'de Açtı

  Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile evliliğinden olan kızı Yasmin Erbil, Dubai'ye tatile gitti. Bikinili fotoğraflarını paylaşan Erbil'in pozlarına dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi.

 • Çamlık'ta Sefo rüzgarıÇamlık'ta Sefo rüzgarı

  Çamlık'ta Sefo rüzgarı Büyükşehir konserlerine yoğun ilgi Çamlık'ta, Sefo rüzgarı esti.

 • Aşk Tatilinde GörüntülendilerAşk Tatilinde Görüntülendiler

  Son zamanların çok konuşulan çifti Hande Erçel ve Kaan Yıldırım sakin koylarda aşklarına dolu dizgin devam ediyor. Marmaris D-Maris'de görüntülenen çift sahilin ve denizin keyfini çıkardı.