Tesettür mayo alırken dikkat! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Tesettür mayo alırken dikkat!

Haşema alırken kumaşına, modeline, bonesine dikkat etmeliyiz.

Haber: Tesettür mayo alırken dikkat!

Öncelikle tesettür mayo alırken ilk aklımızda bulunması gereken şeylerden biri tesettür mayomuzun kumaş özellikleridir. Polyester olan kumaşlardan kaçınmalıyız. Polyester kumaşın hava geçirmezliğinden dolayı bizi çok rahatsız eder. Hem de sağlığımızı riske atmamalıyız.Tesettür mayolarda polyester kumaş yerine kol ve bacak kısmında jarse kumaş kullanılmış modelleri seçmemiz bizim için daha iyi olur.

Tesettür mayomuzu sudan çıktıktan son hiç beklemeden temiz su ile yıkamamız gerekmektedir. Detarjan gibi maddeleri sakın kullanmayalım naylon içerdikleri için sadece sabunla yıkarsanız yeterli olacaktır. Yıkadıktan sonra ise sıkmamalıyız açık bir şekilde kurutmalıyız.

Tesettür Mayo Bonesi

Tesettür haşemalarda bone iki farklı şekilde olur. Biri başa direk olarak takılan tesettür mayo bonesi, diğeri ise kapişon şeklinde tesettür mayonun arka kısmından başa takılan bonedir. Başa direkt olarak geçirilen boneleri tercih etmekte fayda vardır. Kapişon şeklinde olan boneye nazaran daha kullanışlıdır. Kapişon bonelerin yüzerken başımızdan çıkma riski vardır. Buda bizim rahatımızı bozar iki de bir başımızla uğraşmak yerine tatilin keyfini çıkartılım değil mi ama...

Kaynak: http://nurfeza.com


15.8.2016 14:10 [8700161]


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kış Bahçeleri İçin Dekoratif Öneriler
  Kış Bahçeleri İçin Dekoratif Öneriler

  Kendini karanlık ve boğucu evlere hapsetmektense aydınlık ve iç açıcı bir havayı solumak isteyenler için kış bahçeleri ideal bir kış alanıdır. İşte sevenleri için kış bahçesi fikirleri…

  3 saat önce..
 • Biberli Ayran
  Biberli Ayran

  Banu Atabay'ın Mütevazı Lezzetler® Yemek Kitapları serisinden Biberli Ayran'ın görsel anlatımı. Yemek Tarifleri, Turkish Cooking Recipes.

  20.1.2017 18:25
 • Banik Köfte
  Banik Köfte

  Banu Atabay'ın Mütevazı Lezzetler® Yemek Kitapları serisinden Banik Köfte'in görsel anlatımı. Yemek Tarifleri, Turkish Cooking Recipes.

  20.1.2017 18:25
 • Etli Sebze Çorbası
  Etli Sebze Çorbası

  Banu Atabay'ın Mütevazı Lezzetler® Yemek Kitapları serisinden Etli Sebze Çorbası'nın görsel anlatımı. Yemek Tarifleri, Turkish Cooking Recipes.

  20.1.2017 18:25
 • Simit Poğaça Nasıl Yapılır? | Simit Poğaça Tarifi | Sucuklu Kaşarlı Poğaça
  Simit Poğaça Nasıl Yapılır? | Simit Poğaça Tarifi | Sucuklu Kaşarlı Poğaça

  Simit Poğaça Nasıl Yapılır? Simit Poğaça Tarifi. Sucuklu Kaşarlı Poğaça. Poğaça Nasıl Yapılır? Sucuklu Poğaça Tarifi. Kaşarlı Poğaça Tarifi. Simit Poğaça malzemeleri, hazırlanışı ve yapılışı. Simit Poğaça Tarifi Video.Simit Poğaça...

  20.1.2017 18:25