Nuray Sayarı'dan Dolunay Yorumu! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Nuray Sayarı'dan Dolunay Yorumu!

Ünlü astrolog Nuray Sayarı, bugün gerçekleşecek dolunayın 12 burca yapacağı etkileri anlatıyor...

Haber: Nuray Sayarı'dan Dolunay Yorumu!
Bugün gökyüzü bizlere ne gibi sürprizler hazırlıyor? Hangi burç, hangi alanlarda problem yaşayabilir? Karşılaşacağımız problemlerle baş etmek için ne gibi ritüeller uygulayabiliriz? Tüm bu soruları womenist.net olarak, sizler için Nuray Sayarı'ya sorduk. İşte, sorularınızın cevapları!

Bugün gerçekleşecek dolunayın etkileri nasıl olacak?

Dolunay Terazi burçunda. Hem sıcak hem güçlü hem de sert bir enerji verir evrene, insanlarla, tabiata, denize. Yani dolunay her şeyi etkiler, sadece bizleri etkiliyor diye düşünmeyelim. Dolunay enerjisinde bitişler, başlangıçlar, tartışmalar, intiharlar, çıldırmalar, gerilimler yaşanabildiği gibi çok büyük aşklar yaşar ya da tamamlayamadığımız işleri tamamlarız. Bazen de dolunayda irademize hiç sahip olamadığımız kadar sahip oluruz. Bu sebeple, fazla kilosu olanlar, rejime başlayabilirler. çünkü bu güzel enerji iradenizi güçlendirecektir. Aslında sadece bu konuyla sınırlamamıza gerek yok, her konuda iradenizi güçlendirebilirsiniz. Ama 12 burç dolunayda neler yaşayacak olarak değerlendirirsek;

Koçlar

İnanç alanlarında zorlanmalar, belirsizlikler yaşayabilirler. İnandığı insan, iş, duygu ya da ortamla ilgili zorlanmalar yaşayabilirler.

Boğalar

Arkadaş ve dostluk alanlarında zorlanmalar yaşayabilirler. Meydana gelecek bazı olaylar sebebiyle yıpranabilir, belirsizlik yaşayabilirler.

İkizler

Gizli saklı ilişkileri ya da işleri varsa, bu ortaya çıkabilir, mahcubiyet yaşayabilirler. Bu yüzden gizli saklı şeylerden uzak dursunlar.

Yengeçler

Tam anlamıyla yaşamsal alanda denge kurmakta zorlanabilirler. Dolunay enerjisinde net ve emin hareket etmeye çalışsınlar.

Aslanlar

Bu dolunay enerjisinde korkularından arınmalı ve belirsizliği bitirmeliler.

Başaklar

Parasal konular ile bazı zorlanmalar yaşayabilirler. Ama yine de bu durumun morallerini bozmasına izin vermesinler.

Teraziler

Yaşamda duruşlarıyla alakalı her şey netleşecek. Bazı tartışmalar ve gerginlikler yaşayabilirler. Dolayısıyla sakinliklerini korumaya, bu gibi ortamlardan uzak durmaya çalışmalılar.

Akrepler

Seyahate çıkmak ya da arkadaşlarıyla buluşmak gibi planları varsa, bu konularda aksaklıklarla karşılaşabilirler.

Yaylar

Aile ve yuva alanında dolunaydan etkilenebilirler. Dolayısı ile aile içi tartışmalardan uzak durmaya, sakinliklerini korumaya çalışmalılar.

Oğlaklar

Aşk konusunda zorlanıp, beklenmedik kaoslar, kavgalar ve tartışmalar geçirebilirler.

Kovalar

İletişim konusunda zorlanmalar yaşayabilir. Kendilerini doğru ifade edemeyebilir ve bu sebeple bazı problemler yaşayabilirler.

Balıklar

Hizmet ettikleri kişiler ya da onlara hizmet edenlerle ile ilgili gerilim ve zorlanmalar yaşayabilirler.

Korkularınıza karşı Nuray Sayarı'dan bu dolunayda uygulayabileceğiniz defneyaprağı ritüeli

Korkuları olanlar, sol avuçlarının içine bir defneyaprağı koysunlar ve şöyle bir olumlama yapsınlar;

Şimdi, şu andan itibaren, korkularımın tamamını defneyaprağına topluyorum. Beden enerjimde ve benliğimde, bana ait olmayan enerjilerin sol avucuma toplanmasını ve defneyaprağının bu enerjileri toplayıp vücudumu tertemiz arındırmasına niyet ediyorum. Sonra o defneyaprağınız evlerinde toprak bir güveç varsa onda ya da bir kül tablasında yaksınlar. Defne yanarken de "Defneyaprağı yanarken, korkularım da yok oluyor" desinler.

Nuray Sayarı'dan sevdikleri kişiden ayrı ya da kırgınlık yaşayanlara özel dolunay ritüeli

Beyaz bir kağıda içlerindeki tüm kızgınlık ve kırgınlıkları döksünler. Sonra " Ben bunları itiraf ettiğim için kendime teşekkür ediyorum. Şimdi, şu andan itibaren herkesi ve hereyi affediyorum. Şükürler olsun, teşekkür ederim." desinler ve o kağıdı da yaksınlar. çünkü söz uçar yazı kalır. Yazıyı yazacağız ki bilinçaltımız boşalsın.

Bolluk ve bereket için Nuray Sayarı'dan ritüel önerisi

Beyaz bir kesenin içine bir avuç kadar, ölçülmemiş olması önemli, kişniş tohumu doldursunlar. ve şöyle desinler; Şimdi bu dolunayda bolluğu ve bereketi saf ve temiz enerjiyi benliğime ve evime topluyorum şu andan itibaren ben dengedeyim ve güvendeyim deyip, üç düğüm atsınlar. Mutfaklarında yüksek bir yere bağlasınlar. Bunu her dolunayda yapabilirler. Elde kalan kişnişleri de kuşlara yem olarak atsınlar.
(Kaynak: Womenist.net) 06.04.2012 17:30 [3516107]


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Kömbe
  Kömbe

  Banu Atabay'ın Mütevazı Lezzetler® Yemek Kitapları serisinden Kömbe'nın görsel anlatımı. Yemek Tarifleri, Turkish Cooking Recipes.

  28.07.2016 20:27
 • Tesettür Giyimde Vintage Modası
  Tesettür Giyimde Vintage Modası

  Son dönemlerde ortalığı kasıp kavuran vintage modasını tesettür giyime uyarlamaya ne dersiniz?

  27.07.2016 14:35
 • Kilo Aldırmayan 10 Sağlıklı Atıştırmalık
  Kilo Aldırmayan 10 Sağlıklı Atıştırmalık

  Canınız atıştırmalık bir şeyler istiyor ama kilo alma korkusu mu yaşıyorsunuz? Bu atıştırmalıklar kalori açısından çok masum.

  26.07.2016 16:34
 • Tam Kıvamında Çikolatalı Sufle Tarifi
  Tam Kıvamında Çikolatalı Sufle Tarifi

  Evde kolayca ve tam kıvamında yapabileceğiniz çikolatalı sufle için gerekli malzemeler ve püf noktaları videomuzda...

  25.07.2016 14:57
 • Etli Bezelye Nasıl Yapılır? | Etli Bezelye Tarifi
  Etli Bezelye Nasıl Yapılır? | Etli Bezelye Tarifi

  Etli Bezelye nasıl yapılır? Etli Bezelye malzemeleri, hazırlanışı ve yapılışı. Videolu Etli Bezelye tarifi. Etli Bezelye nasıl yapılır izle.Etli Bezelye | MALZEMELER: Yarım kilogram bezelye 1 adet büyük boy patates 1 adet orta boy soğan 250 gram kuşbaşı et 1 çorba kaşığı domates salçası 1 tatlı kaşığı biber salçası 1 diş sarımsak Zeytinyağ Karabiber Pul biber Kekik TuzDEVAMI: Yemek Yapabilir!

  25.07.2016 10:28