Monist Elbiselerle Haftanın Yedi Gününü Rengarenk Geçirin Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Monist Elbiselerle Haftanın Yedi Gününü Rengarenk Geçirin

İpek tasarımları ve zarif yaka formlarıyla kadınların beğenisini kazanan Monist, geniş renk skalasına sahip elbiseleriyle de yaşamınızı canlandırıyor.

Haber: Monist Elbiselerle Haftanın Yedi Gününü Rengarenk Geçirin

Rengarenk elbiselerinde özgün yorumunu ortaya çıkaran Monist, çiçek desenli, yarım daire şeklinde inen V yaka formatlı elbiseleriyle haftanın yedi günü capcanlı ruh halinizi ortaya çıkarmanıza olanak sağlıyor.

Doğanın canlanan renkleri Monist elbiselerle hayat buluyor

Kadınların uzun yıllar sadık kaldığı krep elbiselere, özgün yaka formlarıyla hayat veren Monist, farklı beğenileri aynı şıklığa davet ederek fark yaratıyor. Parlament mavisi, turkuaz, siyah, beyaz üzerine çiçek desenli ve kırmızı gibi zengin renk seçenekleriyle Monist elbiseler, her an kendini şık ve özel hissetmek isteyen kadınlara istediklerini veriyor.

Oval, köşeli, sandık ve V yaka seçenekleriyle özgün bir üslubun izinden giden Monist elbiseler, gümeç işlemesi ve düğmeli yakalı modelleriyle tasarım gücünü sergilemeyi sürdürüyor. Monist rengarenk elbiseler ile siz de şıklığınızı ayrı ayrı her güne yayabilir, kendinizi her an canlı hissetmenin tadını çıkarabilirsiniz.

36'dan 48'e farklı beden seçeneklerine sahip Monist ürünlerine, Metrocity AVM'deki Monist mağazasından ya da online sipariş verebileceğiniz

14.02.2014 15:25 [5668959]


Yeni Moda Haberleri

 • Tesettür Giyimde Vintage Modası
  Tesettür Giyimde Vintage Modası

  Son dönemlerde ortalığı kasıp kavuran vintage modasını tesettür giyime uyarlamaya ne dersiniz?

  27.07.2016 14:35
 • Müslüman Ülkelerin Stil Sahibi First Lady'leri
  Müslüman Ülkelerin Stil Sahibi First Lady'leri

  Herkesin gözü onların üzerinde! Ne giyseler, ne taksalar ya çokça alkış topluyorlar ya da çokça eleştiri…İşte müslüman ülkelerin stil sahibi First Lady'leri.

  23.07.2016 15:33
 • Ten Rengine Göre Şal Seçimi Nasıl Olmalı?
  Ten Rengine Göre Şal Seçimi Nasıl Olmalı?

  Tesettürlü hanımların eşarp ve şal seçiminde en çok dikkat ettiği noktalar; kumaşın cinsi, kalitesi ve giyecekleri kıyafetlere uyumlu olması. Peki eşarp ve şalların ten renginize uyumlu olmasını ne kadar önemsiyorsunuz? Ten rengine göre eşarp ve şal seçimi için yazımıza göz atın!

  19.07.2016 15:25