ANA SAYFA SAĞLIK ANNE-ÇOCUK GÜZELLİK MODA AŞK-İLİŞKİLER DEKORASYON YEMEK TARİFLERİ ASTROLOJİ
Son Dakika Haber Son Dakika Fotogaleri

Foto Galeri Arama

"ingiltereli manken chantelle houghton fazla" sözcüğünü içeren toplam 362 galeri bulundu.
08 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
Koç : Bazı olaylar nedeniyle gergin ve sıkıntılı olabilirsiniz. Ancak, olayların nedenleri üzerinde fazla durmayıp pratik çözümler bulabileceksiniz. Aile bireylerinin sorunlarıyla yakından ilgilenecek, dostlarınıza yardımcı olmaya çalışacaksınız. Sosyal faaliyetler sizi rahatlatacak.
29 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları
Koç : Bazı olaylar nedeniyle gergin ve sıkıntılı olabilirsiniz. Ancak, olayların nedenleri üzerinde fazla durmayıp pratik çözümler bulabileceksiniz. Aile bireylerinin sorunlarıyla yakından ilgilenecek, dostlarınıza yardımcı olmaya çalışacaksınız. Sosyal faaliyetlerden keyif alacaksınız.
16 Temmuz 2013 Günlük Burç Yorumları
Koç : Parasal konulara yönelik kuruntulardan ve olumsuz duygulardan uzak durmalısınız. Üstelik endişelerinizi sevdiğinize yansıtabilirsiniz. Daha fazla anlayış beklemek yerine kendi anlayışınızı yükseltmeniz gerekiyor.
26 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
Koç : Bugün beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Duygularınızın son derece yoğun olacağı bir gün. Ancak, dikkatli davranabilir, gelişmelerin farkına varabilirsiniz. Dikkatinizi işlerinize yoğunlaştırma, fazla dağılmamalısınız.
25 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
Koç : İlginç teklifler alabilir fakat kararsız kalabilirsiniz. Dikkatinizi yaptığınız işe odaklayın ve farklı konularla vakit kaybetmeyin. Böylece çok fazla dağılmaz ve konuya hakim olabilirsiniz. Yoksa, kafanız karışacak.
20 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
Koç : Yakın akrabalarınızın ve arkadaşlarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Çocuğu olanlar çocuklarının üzerine fazla gitmemeli. Olayları gereğinden fazla büyütmekten kaçınmalısınız. Enerjinizi olumlu yönde kullanmayı başaracak, sportif faaliyetler veya uzun yürüyüşler yaparak akıtacaksınız.
15 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
Koç : Gelişmeler beklediğiniz ölçüde hızlı olacak. Fırsatlarla karşılaşacak, teklifleri fazla düşünmeden değerlendireceksiniz. Parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunabilir, hızlı hareket edebilirsiniz.
12 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
Koç : Sevdiğinizle daha fazla ilgilenecek, akşama doğru alacağınız davete sevdiğinizle birlikte gideceksiniz. Bu arada meydana gelen bazı olaylar yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz. Ancak, bu durum geçici. keyfinizi bozmayın.
En Çok Tıklanan Foto Galeriler
Galeri: Liv Tyler Aldığı Fazla Kilolarıyla Dikkat Çekiyor
Liv Tyler Aldığı Fazla Kilolarıyla Dikkat Çekiyor
Galeri: Miranda Kerr Yeni Sevgilisiyle İlk Kez Görüntülendi!
Miranda Kerr Yeni Sevgilisiyle İlk Kez Görüntülendi!
Galeri: Sinem Kobal, İbrahim Çelikkol ile Evlenme Yolunda
Sinem Kobal, İbrahim Çelikkol ile Evlenme Yolunda
[Hata Bildir]
Buradasınız: "ingiltereli manken chantelle houghton fazla" sözcüğünü içeren toplam 362 galeri bulundu Galerisi
29 Ağustos 2014 Cuma 14:58:48