TERAZİ BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Terazi Burcu Günlük Yorumları

Terazi Burcu

Terazi Burcunun Günlük Burç Yorumu - 23 Temmuz 2014 Çarşamba

Maddesel konularda ince hesaplar peşinde olacaksınız. Hukuksal sorunları olanlar için güzel gelişmeler mevcut. Beklediğiniz yazışmalardan istediğiniz cevapların gelmesiyle yaşamınıza hareket gelecek. Güçlü sezgilerinizi ön plana çıkartırken, çalışmalarınıza destek verecek arkadaşlarınızı belirlemeli ve olayları dengelemelisiniz.

Aşk:
Para:
Sağlık:

22 Temmuz 2014 Salı

Daha iyi pozisyonlar için, kendi koşullarınızı oluşturacaksınız. İstekleriniz ve hayalleriniz arasında istediğiniz köprüleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde karşılaşacağınız olaylara karşı takınacağınız tavırları iyi belirlemelisiniz. Sizi aşan konularda çekimser davranarak, biraz daha beklemeyi tercih etmelisiniz.

21 Temmuz 2014 Pazartesi

Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Bugün grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz.

19 Temmuz 2014 Cumartesi

Eski ve yeni dostlukların bir arada yaşanacağı ortamlarda bulunacaksınız. Disiplinli ve kuralcı yönlerinizin geliştiğini göreceksiniz. Zihinsel anlamda potansiyeliniz güçlenecek ve sorumluluk duygunuz artacak. Uzak yollar ve yurt dışı ile ilgili önemli haberleriniz kafanızı meşgul edebilir. Dikkatli hareket etmelisiniz.

18 Temmuz 2014 Cuma

Ay karşıt burcunuz Koç'ta ilerlerken, partnerinizle duygusal çekişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün, bir çok nedenlerden dolayı gereksiz problemlere kucak açıyorsunuz. Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz. Mistik konulara ilginizin yoğun olduğu bir gün.

17 Temmuz 2014 Perşembe

Enerjinizi yeterince kullanamayabilir ve kendinizi, sağlık konusunda hassas hissedebilirsiniz. Yanınızda çalışan kişilerin farklı beklentileri yüzünden iş potansiyelinizin azalmasını istemiyorsanız, onlar özverili bir yaklaşım göstermelisiniz. Göreceksiniz, olaylar kısa sürede çözümlenecek ve siz de rahatlayacaksınız.

Kaynak: Yorumcu.com