Pin It   
OĞLAK BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Oğlak Burcu Günlük Yorumları

Oğlak Burcu

Oğlak Burcunun Günlük Burç Yorumu - 17 Eylül 2014 Çarşamba

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, ortaklıklar ve ilişkiler konusunda, duygusal davranmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Bugün, karşı cinsin ilgisi üzerinizde. Eski aşkınızla ilgili pürüzleri bir türlü kafanızdan atamıyorsunuz. Üstelik, onunda hala sizin üzerinizde etkisini arkadaşlarınızda biliyor.

Aşk:
Para:
Sağlık:

16 Eylül 2014 Salı

Venüs kombinasyon burcunuz Başak'ta ilerliyor. İdealleriniz gerçekleştirirken, işin eğlenceli tarafını da unutmamalısınız. Derin düşündüğünüz konuların sizi sıkmasına izin vermemelisiniz. Çözülmesi gereken problemlerinizi, kafanızda yeniden düzenleyeceksiniz. Yeni planlarınızı daha çok seveceksiniz. Olayları dağıtmamaya çalışın.

15 Eylül 2014 Pazartesi

Bugün, düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Onlarla aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız. Aranıza mesafe koymalı fakat iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz. Kısa sürede yapmanız geren çok şey olacak.

13 Eylül 2014 Cumartesi

Organizasyon yeteneğinizin belirgin olduğunu, çevrenize ispat edeceksiniz. Değişiklik size iyi gelecektir İnsancıl yapınızı herkes anlamıyor ve sizi duygusuzlukla suçlayabiliyorlar. Aldırmamayı öğrendiniz, olayları takmıyorsunuz. .Venüs'ün dördüncü evinize geçmesiyle, aşk ve sosyal konularınız gündem kazanıyor.

12 Eylül 2014 Cuma

Ciddi ve tutucu davranışlarınız, girdiğiniz her çevrede artı puan getiriyor. Birine borçlu kalmaktan asla hoşlanmıyorsunuz. Yaşamda doğru olanı yapıyorsunuz. Aşırı dengeli hareket etmeniz, sevginizi yeterince yaşayamadığınız, zannedilse de siz en iyisini yapıyorsunuz. Gizlice izleniyorsunuz. İçinizde biriktirdiğiniz düşünceler, gerilime sebep oluyor.

11 Eylül 2014 Perşembe

Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor.. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve içsel dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. Fakat siz ne yaparsanız yapın, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacaktır. Bulunduğunuz ortamın şartlarında istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Kaynak: Yorumcu.com