Pin It   
KOÇ BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Koç Burcu Günlük Yorumları

Koç Burcu

Koç Burcunun Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2014 Cuma

İletişim konusunda başarılı bir tablo çizmenize rağmen, çevresel koşullar yüzünden isteklerinizin gerçekleşmesi uzayabilir. İdealist yapınızın ödün vermeden başarınızı yükseltmenin kolay olmadığını, siz de fark ediyorsunuz. Bugün mantıklı konuşmalarınızla, çevrenizi etkileyecek ve istediğiniz sonuca yaklaşacaksınız.

Aşk:
Para:
Sağlık:

18 Eylül 2014 Perşembe

Bugün günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çok işler var. Sosyal hayatınızla ilgi bir takım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın yerleşik düzeni sizin tarzınız olmayabilir. Üstelik kişisel başarının önemli olmadığı ortamlarda değişikliğe ihtiyacınız olacak.

17 Eylül 2014 Çarşamba

Gücünüzün yüksek oluşu ve maddesel konularla ilgili çabalarınız sizi olumlu etkiliyor. Bugün, arkadaşlarınızla tartışma yaratacak konulardan uzak kalmalısınız. Küçük öfkelerin zararlı olduğunu size hatırlatsalar bile siz kendi tavırlarınızda inatla ısrar ediyorsunuz.. Partnerinizle bu durumu görüşebilirsiniz.

16 Eylül 2014 Salı

İş konusunda sizi sıkan durumlardan kolayca kurtulmanın çarelerini arıyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, düşüncelerinizi analiz etme yeteneğinizi ön plana çıkarıyor. Sevdiğiniz kişilerle çalıştığınız zaman daha başarılı olduğunuz kesin. Derin duyguların kişisi olarak bazen olayları fazla kafaya takıyor, her kelimenin altında farklı bir anlam arıyorsunuz.

15 Eylül 2014 Pazartesi

Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var.

13 Eylül 2014 Cumartesi

Kazançlarınızı arttırma konusunda, yaratıcılığınızı mantıklı bir şekilde kullanacaksınız. Bugün, duygularınızı dramatik sözcüklerle ifade ederek, kendinizi olumlu bir şekilde ortaya koyacaksınız . Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeleri takip etmelisiniz. Ay para evinizde ilerlerken istediğiniz başarıyı da beraberinde getirecek.

Kaynak: Yorumcu.com