KOÇ BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Koç Burcu Günlük Yorumları

Koç Burcu

Koç Burcunun Günlük Burç Yorumu - 21 Nisan 2014 Pazartesi

Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, yaratıcılığınızı daha da ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacak ve toplumsal başarınızı ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Özellikle kişisel tavırlarınız& ; karşılaşacağınız olaylar üzerinde belirleyici olacak. Enerjinizi yanlış kullanmak istemiyor olmanız yüzünden, zaman& ; kaybı yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun

Aşk:
Para:
Sağlık:

20 Nisan 2014 Pazar

Beklentileriniz konusunda oldukça derin bir sorgulama içindesiniz. Çevrenizin sizden gizlediğini zannettiğiniz bazı konular, kafanızda soru işareti oluşturabilir. Düşüncelerinizde yoğunlaşabilir ve hırslarınızı istediğiniz konularda kullanabilirsiniz. Bugün kendinizi& ; yargılama konusunda oldukça başarılısınız.

19 Nisan 2014 Cumartesi

Duygularınızda gözle görülen bir coşku mevcut.& ; Herkes tarafından ilgiyle takip ediliyorsunuz. Sosyal yaşamınızı ön plana çıkarmaktan hoşlanıyor ve girişimciliğinizin desteklenmesini bekliyorsunuz. Bugün, katılacağınız davetlerde ve& ; bulunacağınız ortamlarda neşeli hareketlerinizle ilgi çekmeyi başaracaksınız.

18 Nisan 2014 Cuma

Beraber iş yaptığınız arkadaşınızı daha planlı çalışmaya yöneltin. Çok çalışan akıllı bir kişi olarak, çevrenizden de aynı duyarlılığı beklemelisiniz. Bugün veriminizi daha da artıracak yöntemler bulacaksınız. Azimli gününüz. Duygusal yaşantınızda çok hassassınız. Bir o kadar da çevrenizle çok ilgileniyorsunuz.

17 Nisan 2014 Perşembe

16 Nisan 2014 Çarşamba

Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Bilinçaltınızda takıntı halinde bulunan ideallerinizde yoğunluk yaşayacaksınız. Uzak ülkelerde yaşayan dostlarınızla haberleşecek, işinizle ilgili yurt dışı açılımları için gerekli doneleri toplayacaksınız. Hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız.

15 Nisan 2014 Salı

İşinizle ilgili yeni bir & ; yapılanmaya ihtiyacınız olacak fakat yapacağınız anlaşmaları sağlam temeller üzerine oturtmak istiyorsanız, sadece kendinize güvenmelisiniz. Bugün, Ay karşıt evinizde ilerlerken, özel ilişkilerinizde istediğiniz performansı sağlamanıza yardım ediyor. Yalnızca, sıra dışı ilişkilerden uzak kalmaya çalışmalısınız.

Kaynak: Yorumcu.com

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/YeniKadinCom