İKİZLER BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

İkizler Burcu Günlük Yorumları

İkizler Burcu

İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - 16 Nisan 2014 Çarşamba

Aşk konusunda her şeyin olumlu gitmesi sizin en büyük arzunuz ve cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek. Siz aşka ve akılcılığa her zaman çok önem veren bir kişi olarak bugün her zamankinden çok daha fazla & ; duygularınız & ; yoğun olacaktır.

Aşk:
Para:
Sağlık:

15 Nisan 2014 Salı

Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirme konusunda istekli davranacaksınız. Ortak çalışmaların zevk verdiği bir ortamda, bireysel enerjinizi kanıtlamak gibi fırsatları kaçırmamalı ve sevdiğiniz kişiyle enerjilerinizi birleştirmelisiniz. Satürn & ';ün & ; konumu, maddi konularda kişisel yaratıcılığınızı destekliyor. Harcamalarına dikkat etmelisiniz.

14 Nisan 2014 Pazartesi

Duygusal konular ve romantizm konusunda yoğunlaşarak, yaşamınıza bir renk katacaksınız. & ; Arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve farklı bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizi yeniden sorgulayacaksınız & ; Yakınlarınızla kuracağınız sevgi bağları önemli olacak.

13 Nisan 2014 Pazar

Kişisel çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Çevrenizde bir çok zincirleme işin üstesinden gelebilecek çalışmalar içindesiniz. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Akşam saatlerinde dinlenmeye çalışın.

12 Nisan 2014 Cumartesi

Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız. Bugün görüşeceğiniz kişilerin, samimiyeti konusunda dikkatli olmalı ve özel duygularınızı kendinize saklamalısınız.

11 Nisan 2014 Cuma

Birlikte olduğunuz kişi sizi duygusal anlamada zorlayabilir ve küçük nedenlere dayalı sorunları büyütebilir. Onu ikna etmak için olağan üstü bir çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Oysa aşk konusunda her şeyin olumlu gitmesi sizin en büyük arzunuz. Sevdiğiniz kişiye duyduğunuz bu özel duygular sizi farklı kılacaktır.

10 Nisan 2014 Perşembe

Partnerinizle aranızdaki sorunların temelinde sizin davranışlarınızın olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Yaşamınıza onu biraz daha fazla çekmelisiniz. & ";İtilmişlik & "; duygusunun ne kadar önemli olduğunu siz çok iyi biliyorsunuz. Onun yerine kendinizi koyarak, ortak paydalarınızı arttırınız. Sorunların en iyi ilacının & ";paylaşım & "; olduğunu göreceksiniz. & ; & ;

Kaynak: Yorumcu.com

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/YeniKadinCom