İKİZLER BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

İkizler Burcu Günlük Yorumları

İkizler Burcu

İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - 25 Temmuz 2014 Cuma

Parasal konularda bir hayli yoğunsunuz ve ihtiyaç duyduğunuz maddi değerlerle ilgili olarak mutlaka partnerinizin fikrini almalısınız. Unutmayın, atacağınız yanlış bir adım zaten dar olan koşullarınızı daha da zora sokabilir. Alışkanlık haline getirdiğiniz tavırlarınız konusunda alacağınız doğru gözlemlere dayanan fikirler sizi olumlu yönlendirecek.

Aşk:
Para:
Sağlık:

24 Temmuz 2014 Perşembe

Ay burcunuzda olmasına rağmen; boşluğa düşeceği için; duygu karmaşası yaşayacaksınız. Aklınızdan geçen olayları irdelemek yerine; düşünmeyin ve arkanıza atın. Sonucun sizin lehinize gelişeceği bir gerçek. Maddi konularda Venüs'ten olumlu etki alıyorsunuz. Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız.

23 Temmuz 2014 Çarşamba

Organizasyon işlerinizde başarı sizin için önemli olacaktır. Planladığınız çalışmalarınızı, kendi kişisel istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirmek istiyorsunuz. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak çalışmalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal konularda sezgilerinizin güçlü olduğu ve bazı ayrıntıları görebileceğiniz bir gün yaşayacaksınız.

22 Temmuz 2014 Salı

Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda; istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Düşündüğünüz şeyler için yolculuklar gündeme gelecektir.

21 Temmuz 2014 Pazartesi

Karar vermeden önce öylesine ince eleyip sık dokuyorsunuz ki, çevrenizdeki kişileri canından bezdirebilirsiniz. Dar düşünceli ve bağnaz kişiler tarafından yargılanmanız sorun değil. Yakın ilişkilerinizde yanlış yönlendirmelerin getirdiği aksaklıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

19 Temmuz 2014 Cumartesi

Çevrenizde sizi sevecekler ve sayacaklar.. Bu sizin için iyi bir avantaj olacak. Ailenizle ilgili sorunlara el atmalısınız. Nostaljik duygularınız ortaya çıkacaktır. Verilmiş sözlerin yerine getirilmemesi canın sıkacaktır. Mevcut koşullarınızı korumalı ve yeni bir atılım için beklemelisiniz. Yine bu dönem ihmal ettiğiniz ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz.

Kaynak: Yorumcu.com