Pin It   
İKİZLER BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

İkizler Burcu Günlük Yorumları

İkizler Burcu

İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - 16 Eylül 2014 Salı

Ay burcunuzda ilerliyor. Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir günü yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama,olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Sinir sisteminize zarar veriyorsunuz. Sakinliği deneyin.Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışmanız yanlış anlaşılıyor.

Aşk:
Para:
Sağlık:

15 Eylül 2014 Pazartesi

Ay burcunuzda ilerliyor. Gücünüzü hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, kendinizi ön plana çıkaracak başarılı işler peşindesiniz. Olayların size sağlayacağı avantajlardan çok, kendi egonuzu tatmin etmeyi yeğliyorsunuz. Başarılı çalışmalar yaptığınız zaman, kendinizi özel ve farklı hissediyor ve motivasyon gücünüz artıyor.

13 Eylül 2014 Cumartesi

Bugün düşünmeden ve aceleci bir şekilde sarf ettiğiniz cümlelerin başınıza iş açmasını istemiyorsanız, duygularınızı denetim altında tutmaya çalışmalısınız. Yaşam enerjinizin güçlü olması, bazı hataları da beraberinde getiriyor. Bu, sizin için oldukça zor bir durum. Yaşamınızı irdelemekten vazgeçmelisiniz.

12 Eylül 2014 Cuma

Çevre ilişkilerinizde, farklı algılanmanız son derece doğal. Herkesten farklı düşünerek istemeden dikkati üzerinize çekiyorsunuz. Her konuda olayları üzerinize çekerken asla kötü niyetli değilsiniz. Kimseyle derdinizi paylaşmak istemiyorsunuz. Kol ve bacaklarınızın hassas olduğunu unutmayın ve zorlayıcı hareketlerden vazgeçin.

11 Eylül 2014 Perşembe

Jüpiter yakın çevre ilişkilerinize destek veriyor. Oldukça cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz.

10 Eylül 2014 Çarşamba

Ortaklıklar ve iş yaşantınızda sağlam görüşlü kişilerin desteklerine ihtiyacınız olabilir. Sizden yaşlı kişilerle kuracağınız diyalog, size tatmin duygusu sağlayabilir. Bazı düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Sezgilerinize çok güvenmeniz, bazı yanlış kararlar almanız neden olabilir. Kariyerinizle ilgili köklü değişimlere hazır olmalısınız.

Kaynak: Yorumcu.com