BOĞA BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Boğa Burcu Günlük Yorumları

Boğa Burcu

Boğa Burcunun Günlük Burç Yorumu - 20 Nisan 2014 Pazar

Duygusal konularda hayallerinizi mantıklı bir şekilde irdelemeniz gerektiğini siz de biliyor fakat bugün,& ; aşırıya kaçan kıskançlık duygularınızı bastırmayı beceremiyorsunuz.& ; Oto kontrol sistemlerinizi yeniden gözden geçirmek zorundasınız. Sahiplenme duygunuzu abarttığınız zaman, önlemeyen hatalara da neden olabiliyorsunuz.

Aşk:
Para:
Sağlık:

19 Nisan 2014 Cumartesi

Başlangıç yapmayı planladığınız konularda titiz davranarak sistemli yapınızın getirdiği sorumluluk duygusunu içinizde taşıyorsunuz. Seçimleriniz yaparken, başkalarının fikrini almaktan hoşlanmadığınız bir gerçek. Hatalarına sahip çıkmasınız da iyi bildiğiniz için, gerçekler sizi asla korkutmuyor. Bugün, sabırlı olmayı yeğliyorsunuz.

18 Nisan 2014 Cuma

İş yaşantınızda herkesten daha fazla performans sergiliyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin tepkisine aldırmamalısınız. Bugün, aşkta hiç kolay biri değilsiniz. Sevimli ve çekici yapınız sayesinde, bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici bir tavır sergiliyorsunuz. Parterinizle aranızda olabilecek tartışmalardan uzak kalmalısınız.

17 Nisan 2014 Perşembe

16 Nisan 2014 Çarşamba

Deneyimler ve testlerden geçiyorsunuz. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz.. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Bu ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir.

15 Nisan 2014 Salı

Birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları yüzünden, başınız ağrıyabilir. Bugün, göğüslemek zorunda kalacağınız problemlere karşı kendinizi hazırlamalı ve hedefleriniz konusunda bildiğinizden şaşmamalısınız. İsteklerinizi yaşama geçirme konusunda, oldukça belirgin davranışlar içinde olacaksınız.

14 Nisan 2014 Pazartesi

Bugün, arkadaş çevrenizde size yaklaşmak isteyen bir çok kişi var. Onların paylaşmak istediği konulara çekimser bakabilirsiniz. Bugün kardeşlerinizle ilgili yapacağınız konuşmalar, yaratıcılığınız konusunda size yeni ufuklar açacaktır. Onlarla iş birliğiniz pekişiyor. Endişelerinizden kurtulmaya çalışın. Evinizdeki eski eşyaları gözden geçirmeli veya yenilemelisiniz.

Kaynak: Yorumcu.com

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/YeniKadinCom