Pin It   
BOĞA BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Boğa Burcu Günlük Yorumları

Boğa Burcu

Boğa Burcunun Günlük Burç Yorumu - 24 Ekim 2014 Cuma

Yatırımlar konusunda inatçı bir tablo çiziyorsunuz. Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücü, aynı zamanda başarılı olma konusunda size destekleyici bir zemin hazırlıyor. Kendinize yeterince güvenmenize rağmen, aile içi ilişkilerinizde, karşılaştığınız problemlerde etkin olamıyorsunuz. Sevdiklerinizin işlerine çok fazla karışmamalısınız.

Aşk:
Para:
Sağlık:

23 Ekim 2014 Perşembe

Aşkı hissederek yaşamanız kolay bir olay değil. Duygularınızda aşırılığa kaçtığınız zaman, kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Bugün yakıcı duygularınızın esiri olmamalısınız. Kendinizi kaptırdığınız anda her şey sizi öfkelendiriyor. İş ilişkilerinizde belli bir disiplin içinde hareket ettiğiniz için başarıyı yakalamak sizin için kolay oluyor.

22 Ekim 2014 Çarşamba

Ailenizle ilgili konulara kayıtsız kalamayacağınız bir gün olmasına rağmen, çevresel koşullarınızı ön planda tutmak isteyeceksiniz. İşinizle ilgili bazı stratejik noktaları iyi belirliyor ve inatla bu konuları takip ediyorsunuz. Bu nedenle çevrenizde size karşı kıskançlık duyguları eksik olmuyor. Bugün tetikte olmalısınız.

21 Ekim 2014 Salı

Bugün çözümlemeniz gereken birçok konuyu bir arada düşünmekten kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Çevrenizle bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. Diyaloglarınızı yeniden gözden geçirmenin tam zamanı. Sizin çözüm getiren düşüncelerinize karşı bazı kişilerin muhalif konuşmaları sizi yolunuzdan alıkoyamayacak. Fakat yine de temkinli davranın.

20 Ekim 2014 Pazartesi

Maddi konularda yoğun mücadeleler sevmediğiniz konular olmasına rağmen, olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Güveneceğiniz kişileri iyi seçin. Jüpiter Aslan'da ilerlerken, güçlü duygusal motivasyonlar veriyor. Yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız.

18 Ekim 2014 Cumartesi

Karşıt evinizdeki enerji yoğunluğu size gerilimli yapıyor. Yönetici gezegeniniz Venüs'ün enerjisinden istediğiniz gibi yararlanabileceksiniz. Karışık işler size göre değil. Bugün ortak ilişklerinizi aşırıya kaçmadan yönlendirmeye çalışmalısınız. Yaşamınızı düzenlerken, partnerinizde sorunlarını dinlemek zorundasınız.

Kaynak: Yorumcu.com