BALIK BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Balık Burcu Günlük Yorumları

Balık Burcu

Balık Burcunun Günlük Burç Yorumu - 25 Kasım 2014 Salı

İşyerinizde takdir edileceğiniz bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili gelişim planları yapabilir; uluslararası arenada nasıl yer alabileceğinizi araştırabilirsiniz.

Aşk:
Para:
Sağlık:

24 Kasım 2014 Pazartesi

İşinizdeki yeni göreviniz liderlik vasıflarınızı sergileme fırsatı tanıyacak. Akşam romantik bir program yapabilirsiniz.

22 Kasım 2014 Cumartesi

Seyahatler sizi başka diyarlara başka inançlara başka felsefelere taşıyacak. Arkadaşlarınız da sizinle birlikte aynı inanç; aynı hedef uğruna hareket edecekler.

21 Kasım 2014 Cuma

Kariyer hedefleriniz, hayat felsefeniz ve ikili ilişkilere bakış açınız arasında kaldığınız bir gün olabilir. Acele karar almak ileride daha fazla pişmanlık getirebilir.

20 Kasım 2014 Perşembe

Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.

19 Kasım 2014 Çarşamba

Alışkanlıklarınızın size sağlayacağı olumlu etkilerini gün içinde daha rahat hissedeceksiniz. Bugün, ailenizin yaşlı bireylerinden anne , hala teyze gibi kişilerin bazı istekleri olacaktır. Onların taleplerine karşılık verme çabalarında olacaksınız. Maddesel konuların kafanızdaki aldığı şekillenmeler çok önemli.

Kaynak: Yorumcu.com