Pin It   
BALIK BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Balık Burcu Günlük Yorumları

Balık Burcu

Balık Burcunun Günlük Burç Yorumu - 16 Eylül 2014 Salı

Venüs karşıt evinizde ilerlerken, kendinizle ilgili bir takım farklılıklara ihtiyaç duyuyor ve duygusal anlamda değişimlere kendiniz hazır hissediyorsunuz. Uzun yolculuklar ve bazı gizli anlaşmalar gündeme gelebilir. Vereceğiniz karalardan karlı çıkacaksınız. Bugün işbirliğinden çok bireysel düşünmelisiniz.

Aşk:
Para:
Sağlık:

15 Eylül 2014 Pazartesi

Çevrenizde baskıcı tavırlar sergileyerek, bazı dostlarınızdan tepki alabilirsiniz. Erkek kardeşlerinizle ilgili duygusal bağlarınız gündeme gelecektir. Yaşlı akrabalarla gençler arasında gelişecek fikir ayrılıkları, aile içi sorunlara neden olmasını istemiyorsanız, ortak bir payda oluşturmalı ve olaylara esnek bir bakış açısı getirmelisiniz.

13 Eylül 2014 Cumartesi

Duygu alış verişi içinde bulunduğunuz zaman, kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissediyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacaksınız. İletişim konusunda kendinizi rahat hissetmelisiniz. Çevrenizin tepkisinden çekindiğiniz zaman kendinizi kısıtlamak zorunda kalıyorsunuz.

12 Eylül 2014 Cuma

İş arkadaşlarınızla aranıza koyduğunuz mesafe, yanlış anlaşılıyor. Onlar sizi seviyorlar ve uzak duruşunuza bir anlam veremiyorlar. Derin duygularınızı, hiç kimsenin anlamadığını zannederek, çevrenize sitem ediyorsunuz. Onlar sizden daha mantıklı olmanızı bekliyor. Hastalandığınız zaman çevrenizden ilgi bekliyorsunuz.

11 Eylül 2014 Perşembe

Venüs karşıt evinizde ilerlerken, ortaklık ve duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut getiriyor. Olayları çok çabuk kavrıyor ve yaratıcılığınızla birlikte alacağınız destekleri çok iyi kombine ediyorsunuz. Çevrenizde kişisel cazibenizden etkilenen bir çok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz.

10 Eylül 2014 Çarşamba

Kendi düşüncelerinizden taviz vermek gibi bir niyetiniz yok. Bugün, bilinçaltınız oldukça yoğun ve zamana ihtiyacınız var. Üzerinizde hissettiğiniz güçlü enerji, istemeden bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Görüşeceğiniz kişilerin farklı yönlerini değerlendirme konusunda oldukça beceri sahibisiniz. Bugün, sağlığınıza özen göstermeyi unutmayınız.

Kaynak: Yorumcu.com