BALIK BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Balık Burcu Günlük Yorumları

Balık Burcu

Balık Burcunun Günlük Burç Yorumu - 29 Ağustos 2014 Cuma

Ay bilinç altınızı olumlu etkilerken, fikir değiştirmek için bahaneler arıyorsunuz. Bugün bulunduğunuz ortamlardan hemen sıkılabilir ve kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz. Şartlarınızı daha da zorlaştırmamalısınız.

Aşk:
Para:
Sağlık:

28 Ağustos 2014 Perşembe

Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmalar için uygun bir gün ve kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Koşulların sizden yana oluşu; bazı engellerin ortadan kalkmasıyla daha bir açıklık kazanıyor. Birçok fırsat kendiliğinden oluşacak.

27 Ağustos 2014 Çarşamba

Siz zorluklar karşısında pes etmekten hoşlanmadığınız için, hedeflerinizi yüksek tutmak gibi bir inadınız var. Başladığınız bir işi tamamlamak için, bazı detaylara ihtiyacınız olacak. Birlikte çalıştığınız kişilerin kapasitesinin önemli olduğunu daha erken fark etmelisiniz. Bugün iş temponuzu denetimden geçirin.

26 Ağustos 2014 Salı

Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. . Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz

25 Ağustos 2014 Pazartesi

Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Aşk yaşamınızda görmezlikten geldiğiniz konular sorun haline gelebilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. . Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Dişler, dizler, kemikler dikkat edilmesi gereken organlarınız.

23 Ağustos 2014 Cumartesi

Sürekli kendinizi aşma eğilimi içinde olmanız, sizi her konuda farklı ve anlaşılmaz kılıyor. Bugün bir arkadaşınızın işine yardımcı olabilirsiniz. Doğuştan var olan yardımlaşma duygunuzu tatmin etmiş olacaksınız. Karşıt evinizde İlerleyen Güneş enerjinizi yükseltecek işlere yönelmenize neden olacak. İlişkiler konusunda titizsiniz.

Kaynak: Yorumcu.com