ASLAN BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Aslan Burcu Günlük Yorumları

Aslan Burcu

Aslan Burcunun Günlük Burç Yorumu - 24 Kasım 2014 Pazartesi

Kendinizi yenilemenin tam zamanı. Evinizde yaratıcılığınızla yapacağınız çalışmalar kendinizi tazelenmiş hissettirebilir.

Aşk:
Para:
Sağlık:

22 Kasım 2014 Cumartesi

Ailenizin tıbbi prosedürleri ile ilgili konularda yaratıcı çözümler bulabileceğiniz bir gün olacak. Hayalinizdeki eve teklif verebilir ya da sigorta vb yapabilirsiniz.

21 Kasım 2014 Cuma

Romantik ve bir o kadar da tutkulu bir aşkın içinde kendinizi hissedebilirsiniz. Gözünüzü boyayan bu aşk sizi kararsız kılabilir. Aceleci kararlar, hayal kırıklığı yaratabilir.

20 Kasım 2014 Perşembe

Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz.

19 Kasım 2014 Çarşamba

İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmalısınız. Duygularınızla hareket ediyor ve takıntılarınız yüzünden bazı işlerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz. İşlerinizde belirleyici davranmakla, iş potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Bugün, bir çok sosyal aktivitelerin ortasında olacaksınız.

18 Kasım 2014 Salı

Ay'ın bulunduğu konum, kişisel zevklerinizde özel duygularınızla birleştirecek ve sizi anlamlı bir armoni sunacaktır. Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakları farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız.

Kaynak: Yorumcu.com