Bu Sezon Hangi Saç Kesimleri Moda? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

Bu Sezon Hangi Saç Kesimleri Moda?

Ünlü kuaför Bahçecik bu yazın saç trendlerini belirledi. İşte 2012 yaz Bahçecik saç kesim modelleri...

Haber: Bu Sezon Hangi Saç Kesimleri Moda?
Yeni sezona, yepyeni bir saç modeliyle girmek istiyorsanız Bahçecik'in, Belçim Bilgin Erdoğan'nın mankenliğinde sunduğu yeni saç kesim modellerine mutlaka bir göz atmalısınız!

Bahçecik ilkbahar yaz sezonu saçlara parlak doreler ve sedefli ışıltılar getiriyor. Güneşin kendini iyice hissettirdiği bugünlerde saçlar da ışıldıyor. Belçim Bilgin Erdoğan'ın mankenlik yaptığı çekimlerde kısa ve uzun saç modellerinin değişik kesimlerini görebilirsiniz. Giydiği 2 beyaz elbise de gelinlik. Hem saç hem gelinlik modelleri ile yaratılan romantik ve kadınsı etki çok hoş görünüyor. Evlilik hazırlığı ya da özel bir geceye hazırlanacak olan kişilere hoş bir ilham kaynağı olabilir.

Saç modelleri için tıklayın...
http://www.bahcecik.com.tr/collections
(Kaynak: Womenist.net) 04.06.2012 11:31 [3679999]

Yeni Yenikadın Haberleri

 • Gelin Makyajı Trendleri | Uygulamalı
  Gelin Makyajı Trendleri | Uygulamalı

  Bu videoda size gelin makyajının nasıl görünmesi gerektiği ile ilgili ip uçları vereceğim. Işık saçan bir makyaj için yalnızca doğru seçimlere ihtiyacınız var. Max Factor ürünleri ile uygulamalı hazırladığım bu video umarım size fikir ve ilham verir.

  3 saat önce..
 • Rum Tatlısı
  Rum Tatlısı

  Banu Atabay'ın Mütevazı Lezzetler® Yemek Kitapları serisinden Rum Tatlısı'nın görsel anlatımı. Yemek Tarifleri, Turkish Cooking Recipes.

  27.05.2015 01:08
 • Kuzu Tandır
  Kuzu Tandır

  Banu Atabay'ın Mütevazı Lezzetler® Yemek Kitapları serisinden Kuzu Tandır'ın görsel anlatımı. Yemek Tarifleri, Turkish Cooking Recipes.

  23.05.2015 14:43
 • Bebek Diş Partisi İçin Örgü Diş Yapılışı
  Bebek Diş Partisi İçin Örgü Diş Yapılışı

  Canım Anne Tv Örgü, El işi, Geri Dönüşüm Projeleri, Kendin Yap ve Hobi....Arkadaşlar Türkiye'de bir ilk yapmaya çalışıyoruz.

  22.05.2015 12:58
 • Tığ İşi Yaprak Motifi Yapılışı
  Tığ İşi Yaprak Motifi Yapılışı

  Canım Anne Tv Örgü, El işi, Geri Dönüşüm Projeleri, Kendin Yap ve Hobi....Arkadaşlar Türkiye'de bir ilk yapmaya çalışıyoruz.

  22.05.2015 12:58