60'lı Yılların Saç Modası Geri Dönüyor! Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

60'lı Yılların Saç Modası Geri Dönüyor!

Saç modasına vintage modelleri ile yön veren MM Bahçecik, 2012-2013 sonbahar kış sezonu trendlerini belirledi.

Haber: 60'lı Yılların Saç Modası Geri Dönüyor!
34 yıldır Türk kadınlarını güzelleştiren MM Bahçecik, 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile dünya trendlerini Türk kadınlarıyla buluşturuyor. Zeynel Abidin Ağgül'ün gerçekleştirdiği çekimde Polar Moda'nın birbirinden iddialı kıyafetleriyle ve doğal güzelliğiyle dikkat çeken Tülin Şahin, sağlıklı saçlarıyla Bahçecik kadınına ilham veriyor

Her sene tekrarladığı koleksiyon çekimleriyle saç modasına yön veren MM Bahçecik, 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonu yıldız olmak isteyen kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor! MM Bahçecik, her biri yıldız adayı kadınlar ile Hollywood yıldızlarının 50'lerin ve 60'ların görkemli geçmişini günümüze taşıyor. MM Bahçecik 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonunda, 'Yeni Geçmiş'in hikayesini saçlara uyarlıyor. Yeni sezonda kadınlar; zarif, şık, sofistike ve tam bir Hollywood görkemine sahip oluyor. Retro dalgalar, nostaljik topuzlar, kabarık toplu saçlar Sonbahar/Kış döneminde kadınların gözde saç modelleri arasında.

MM Bahçecik'in Sonbahar/Kış koleksiyonunda Tülin Şahin ise Hollywood yıldızlarına bürünerek ister bir saatliğine, ister ömür boyu spotlar altında parlamak isteyen kadınları temsil ediyor.Rita Hayworth'ın vaglı saçları, Sophia Loren'in kullandığı krepeli kabarık saçları, Elizabeth Taylor'un hafif dalgalı saçları, Grace Kelly'nin yumuşatılmış vag yöntemiyle kullandığı şık topuzları, Bridget Bardot'un hacimli ve kabarık saçları kadınları oldukça feminen ve baştan çıkarıcı bir görüntüye büründürüyor.
(Kaynak: Womenist.net) 09.10.2012 16:01 [4001792]

Yeni Yenikadın Haberleri

 • Mayonezli Tavuk
  Mayonezli Tavuk

  Banu Atabay'ın Mütevazı Lezzetler® Yemek Kitapları serisinden Mayonezli Tavuk'un görsel anlatımı. Yemek Tarifleri, Turkish Cooking Recipes.

  2 saat önce..
 • Şişe Domatı
  Şişe Domatı

  Banu Atabay'ın Mütevazı Lezzetler® Yemek Kitapları serisinden Şişe Domatı'nın görsel anlatımı. Yemek Tarifleri, Turkish Cooking Recipes.

  02.09.2015 17:43
 • Çocuğunuz okula başlıyorsa dikkat!
  Çocuğunuz okula başlıyorsa dikkat!

  Okul zilinin çalmasına az bir süre kala özellikle birinci sınıfa başlayacak olan çocuklarınıza kendi kaygılarınızı empoze ederek çocuğunuzu strese sokmayın.

  02.09.2015 17:02
 • Şerbetli Çatlak Kurabiye Tarifi - Çikolatalı Kolay Kurabiyeler
  Şerbetli Çatlak Kurabiye Tarifi - Çikolatalı Kolay Kurabiyeler

  Evde yapımı gayet kolay fakat lezzetinden yenmeyen leziz çikolatalı kurabiyeler yapmaya ne dersinşz ? Ev yemeği tarifleri olarak sizlere bu leziz şerbetli kurabiyeleri hazırladık.

  02.09.2015 15:22
 • Regl döneminde bir kadını anlamanın yolu
  Regl döneminde bir kadını anlamanın yolu

  Regl öncesinde yaşanan semptomlara tıp dilinde PMS denilse de, erkekler bu duruma "delilik hali" diyor.

  01.09.2015 17:22

Çok Okunanlar

Foto Galeri

Tüm foto galeriler